Close

29.06.2018

Залізничники Азербайджану та Італії підписали Меморандум про співпрацю

Залізничники Азербайджану та Італії підписали Меморандум про співпрацю

Залізничники Азербайджану та Італії підписали Меморандум про співпрацю

13 червня відбулася зустріч голови ЗАТ «Азербайджанські залізниці» (ADY) Джавіда Гурбанова з розташованої з візитом в Баку делегацією на чолі з віце-президентом з розвитку міжнародної діяльності Національних залізниць Італії Джованні Рокка.

Як сказано в повідомленні ADY, сторони акцентували увагу на питаннях співпраці між залізницями Азербайджану та Італії.

«Учасники італійської делегації наголосили на важливості залізниці Баку-Тбілісі-Карс для Італії і всієї Європи, зіставивши її за значимістю з проектами Азербайджану в сфері енергетики. За їх словами залізниця Баку-Тбілісі-Карс послужить ще більшому розвитку системи вантажоперевезень і збільшення вантажопотоку в напрямку Європа-Азія. В ході бесіди були обговорені і перспективи перевезення вантажів з італійських портів Трієст і Барі через турецький Мерсін, залізницю Баку-Тбілісі-Карс і далі по території Азербайджану в Іран, Центральну Азію і Китай. Було наголошено на конкурентоспроможність запропонованого маршруту під час перевезення вантажів і в зворотному напрямку », — сказано в повідомленні.

У повідомленні сказано, що крім того, були розглянуті можливості подальшого перевезення вантажів за допомогою італійських залізниць до Франції, Німеччини і країн Бенілюксу. Італійська сторона, надавши азербайджанській стороні інформацію щодо експортно-імпортних операцій між ЄС і Іраном, Центральною Азією та Китаєм, а також потенційної вантажної бази, заявила про зацікавленість у співпраці з ЗАТ «Азербайджанські залізниці».

За підсумками зустрічі і переговорів сторони підписали меморандум.

http://abc.az/mobile/view.php?id=11192&lng=ru

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!

Передплата на журнал «Залізничне постачання»