Close

26.08.2018

За прогнозами перевезення зерна в Канаді виросте на 5%

За прогнозами перевезення зерна в Канаді виросте на 5%

За прогнозами перевезення зерна в Канаді виросте на 5%

Минулого року в Західній Канаді був зібраний великий урожай зернових культур. Проте у зв’язку з екстремально низькими температурами в зимовий період залізничним компаніям, які займаються перевезенням зерна, довелося формувати менші склади поїздів, що обумовлено особливостями роботи гальмівних систем локомотивів. Внаслідок цьогокомпанія Canadian National (CN) перевезла лише 24 млн метричних тонн зерна, що на 4% нижче, ніж роком раніше.

Конкуруюча компанія Canadian Pacific (CP) змогла незначно, на 1%, збільшити перевезення зерна, зернової продукції і соєвих бобів в сезон, що завершився в кінці липня 2018 р. порівняно з сезоном 2016-2017р.р. та на 1% вище середнього рівня за останні три роки. Обсяг перевезень CP Rail склав 25,8 млн метричних тонн.

Як прогнозує компанія CP Rail, в цьому сезоні належить перевезти в цілому 83,4млн т зерна, що на 5% вище середньорічних значень за останні 5 років. У зв’язку з цим CP і СN доукомплектовують свої парки рухомого складу великою кількістю вантажних вагонів підвищеної місткості.

Цієї осені CP щотижня буде перевозити 5500 вагонів-хоперів з зерном до закриття на зимовий сезон порту Тандер-Бей. Після закриття порту CP планує перевозити приблизно 4000 вагонів щотижня.

Наразі в CP Rail проходять навчання більше 700 співробітників, а наприкінці літа компанія додасть до свого парку більше 100 реконструйованих локомотивів. Крім того, компанія CP Rail в 2018 р направить більше 1,55 млрд дол. США на модернізацію своєї інфраструктури (фото: CP).

https://www.cpr.ca/en/media/cp-ready-to-safely-and-efficiently-deliver-2018-19-crop

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!