Close

20.08.2018

Японська вагонобудівна компанія прийняла рішення покинути ринок США

Nippon Sharyo

Японська вагонобудівна компанія прийняла рішення покинути ринок США

Внаслідок значних збитків і відсутності замовлень вагонобудівна компанія NipponSharyo вирішила закрити у кінці серпня 2018 р. складальний завод в місті Рошелль (штат Ілінойс) та покинути ринок США.

Nippon Sharyo є дочірнім підприємством японської залізниці JR Central та маєштаб-квартиру в Нагої. Вона відкрила завод в США в липні 2012 р., коли отрималазамовлення на будівництво 160 двоповерхових вагонів для електропоїздів оператора приміської залізничної мережі Чикаго. Тут також виготовляли двоповерхові вагони для оператора Virginia Rail Express і дизель-поїзди для приміських сполучень в Каліфорнії і канадському Торонто.

У вересні 2012 р. було укладено контракт вартістю 371 дол. США на постачання 120 двоповерхових вагонів міжміських поїздів для транспортних адміністрацій декількох штатів, у тому числі Каліфорнії, в період між кінцем 2015 р. і початком 2018 р.

Проте в 2015 р. прототип вагону не пройшов випробування на безпеку при зіткненні, і в листопаді 2017 р. департамент транспорту Каліфорнії передав замовлення компанії Siemens. В результаті завод, розрахований на виготовлення 120 вагонів в рік, побудував за 6 років тільки 220 вагонів.

Очікується, що завод буде проданий сторонній компанії (фото: Nippon Sharyo).

http://www.railjournal.com/index.php/north-america/nippon-sharyo-to-close-us-plant.html

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!