Close

04.08.2016

Верстати WTL8200 для обточування колісних пар

Верстат WTL8200 для обточування колісних пар

Верстати WTL8200 для обточування колісних пар

Оптимальне рішення для оперативного та якісного обточування колісних пар. Дозволяють проводити операцію відновлення без викочування колісних пар з-під рухомого складу.

Для зниження ризику сходження локомотива та руйнування залізничного полотна необхідно регулярно проводити обточування колісних пар.

Проведення своєчасного обточування колісних пар сприяє збільшенню терміну експлуатації колісної пари, зниженню часу необхідного на обточування, отже, зменшується термін простою залізничної техніки.

При проведенні обточування колісних пар на базі спеціалізованих ремонтних депо зі стаціонарними верстатами виникає цілий ряд проблем. Перш за все, необхідна передислокація локомотива, вагона або демонтованої колісної пари в спеціалізоване депо, яке може бути розташоване за сотні кілометрів і де може існувати черга на обточування тривалістю в кілька місяців.

WTL8200 для обточування колісних пар

Крім того!

Демонтаж колісної пари вимагає проведення трудомістких допоміжних робіт, таких як від’єднання тягового двигуна, підйом кузова, розбирання буксових вузлів, викочування візків, викочування і демонтаж колісно-моторного блоку, транспортування колісних пар на стаціонарний токарний верстат. Все це призводить до тривалого простою рухомого складу.

Найбільш оптимальним вирішенням цієї проблеми в даний час є використання портативних токарних верстатів WTL8200 для обточування колісних пар, які дозволяють проводити операцію відновлення без викочування колісних пар з-під рухомого складу.

Основна перевага цих верстатів полягає в тому, що завдяки мобільності, мінімальній підготовці до роботи, простоті монтажу та управління, обточування колісних пар можна проводити оперативно на території замовника і для цього не потрібно спеціально обладнаних площ. Можливість регулювання глибини різання і точність обточування дозволяють збільшити життєвий цикл колеса в кілька разів.

Ремонтні депо, маючи портативний токарний верстат WTL8200 для обточування колісних пар і працюючи на території замовника, можуть значно підвищити швидкість і якість обслуговування своїх клієнтів.

Портативний токарний верстат WTL8200 для обточування колісних пар може також ефективно використовуватися великими промисловими підприємствами, що мають власне ремонтне депо та великий парк залізничної техніки.

Обробка колісних пар без викочування істотно скорочує термін простою рухомого складу в ремонті, значно знижує затрати праці та собівартість робіт.

Придбати данну продукцію Ви можете у офіційного представника в Україні

ПП «ПРОМ-АЛЬЯНС»
+380 577205908
railroadua@gmail.com
www.insl.in.ua

Журнал “Залізничне постачання” Серпень 2016 р.