Close

26.08.2018

В Узбекістані завершено модернізацію та електрифікацію залізничної лінії Карші-Китаб

Узбекистон Темір йуллари

В Узбекістані завершено модернізацію та електрифікацію залізничної лінії Карші-Китаб

Ініційований Президентом Узбекістану Шавкатом Мірзіёевим проект з модернізації та електрифікації залізничної лінії «КаршіКітаб» завершено.

Фахівці АТ «Узбекистон Темір йуллари» успішно впоралися з цим завданням в найкоротші терміни. 124 кілометри сталевої колії модернізовані і електрифіковані, обнесені спеціальною огорожею — залізничною сіткою. Удосконалювалася інфраструктура. В даному напрямку побудовані нові вокзали, реконструйовані станції, побудовано 2 мости, близько 20 штучних споруд.

До будівельних робіт було залучено понад 300 досвідчених фахівців, задіяноблизько сотні сучасної будівельної техніки. В рамках проекту виконані такі роботи, як установка залізобетонних опор, консолей і контактних мереж. Крім того, була побудована і запущена в експлуатацію одна електропідстанція.

Сьогодні експерти приступили до технічних випробувань в напрямку Карші-Кітаб. По модернізованій колії проїхав електровоз, а слідом вперше проїхав високошвидкісний потяг «Afrosiyob».

Напередодні 27-річчя Незалежності Узбекистану це стало гідним подарунком народові та гостям країни.

Про початок регулярного руху швидкісних і високошвидкісних поїздів в даному напрямку буде повідомлено на офіційному сайті АТ «Узбекистон Темір йуллари».

http://railway.uz/ru/informatsionnaya_sluzhba/novosti/11287/

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!