Close

02.09.2018

В Ризі пройде щорічна конференція по транспорту та логістиці

Latvijas dzelzceļš

В Ризі пройде щорічна конференція по транспорту та логістиці

11 вересня в Ризі вже в п’ятий раз поспіль пройде щорічна Міжнародна конференція з транспорту і логістики «Виклики глобального транспортного сполучення», яку організовує ДАТ «Latvijas dzelzceļš» (LDz). В цьому році дискусії на конференції будуть присвячені розвитку Латвії як провідного логістичного вузла Північної Європи, що з’єднує країни Азії зі Скандинавією.

Президент LDz Едвін Берзіньш підкреслює: «Торгівля в світі і в нашому регіоні існує століттями, однак за останнє десятиліття шляхи логістики товарів змінюються швидше, ніж будь-коли раніше, і зростає попит на більш швидкі, вигідні і конкурентоспроможні рішення. Тому замість морських шляхів, які використовувалися століттями, все більш помітну роль починають відігравати сухопутні маршрути. Латвія має великий історичний досвід в обох галузях, і це дає нам величезні переваги для того, щоб стати провідним логістичним вузлом Північноєвропейського регіону, успішно використовуючи сильні сторони як залізниці, так і портів ».

На конференції відбудеться дискусія про перспективи подальшого майбутнього розвитку і технологічні досягнення, які відкривають нові можливості синергії і розвитку. Будуть досліджені тенденції і можливості створення нових видів співробітництва як в галузі транспорту і логістики, так і поза нею з метою успішного розвитку галузевої діяльності в умовах напруженої конкуренції.

https://www.ldz.lv

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!