Close

02.09.2018

В польському місті Ольштин незабаром будуть їздити турецькі трамваї Durmazlar

Durmazlar

В польському місті Ольштин незабаром будуть їздити турецькі трамваї Durmazlar

Турецький холдинг Durmazlar і мерія польського міста Ольштин підписали контракт на поставку 24 вагонів трамвая. За умовами контракту перша партія вагонів прибуде в місто через 21 місяці з моменту підписання контракту, інші — через 5 місяців після першої партії. Загальна вартість контракту складає 20 млн євро.

Рухомий склад буде запущений в експлуатацію після введення в дію 6-кілометрового продовження другої трамвайної лінії міста протяжністю 11 км, відкритої в 2015 році.

Вагони виробництва Durmazlar здатні вмістити 210 пасажирів, з яких 40 будуть мати сидячі місця. Максимальний рівень шуму нових трамваїв становить 73,6 дБ, що набагато нижче в порівнянні з рівнем шуму трамваїв Tramino виробництва польської компанії Solaris, що експлуатуються зараз. Крім того, турецький трамвай відрізняється також низьким рівнем споживання енергії.

Вагони трамвая нового покоління, що отримали назву Panorama, вже працюють в двох турецьких містах — Коджаелі і Самсун. Такі ж вагони будуть поставлені і в польський Ольштин. Середній термін їх експлуатації складає 30 років, вони відповідають всім міжнародним стандартам і мають сертифікати, обов’язкові для поставок на експорт.

Холдинг Durmazlar планує і надалі нарощувати свою присутність на профільних ринках. Компанія Durmaray, що займається виробництвом залізничного рухомого складу,свій перший вагон трамвая, який отримав назву Silkworm ( «Шовкопряд»), виготовила в 2013 р для роботи в місті Бурса. З тих пір для Бурси було поставлено 72 вагони Silkworm(фото: Durmazlar).

http://www.durmazlar.com.tr/bultenler/turkiye-nin-ilk-tramvay-ihracati-icin-polonya-da-imzalar-atildi

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!