Close

19.08.2018

В Іспанії буде створено Центр розвитку та тестування новітніх технологій VirginHyperloop One

VirginHyperloop One

В Іспанії буде створено Центр розвитку та тестування новітніх технологій VirginHyperloop One

 На початку серпня 2018 року компанія Virgin Hyperloop One підписала угоду з Адміністрацією інфраструктури залізниць Іспанії про створення дослідницького і випробувального центру в Андалуському регіоні Іспанії. Це перший центр компетенції компанії в Європі, його створення оцінюється приблизно в 500 млн дол. США. VirginHyperloop One розраховує отримати 126 млн євро державної допомоги у вигляді позик і грантів на створення центру, просування розробок та тестування технологій компанії. Передбачається, що центр буде стимулювати економічний розвиток регіону і створення нових робочих місць.

Андалусія відома на весь світ як епіцентр транспортних і аерокосмічних інновацій. Тут розміщуються більше 9000 транспортних і логістичних компаній, знаходиться другий за величиною в Іспанії аерокосмічний центр, в науково-дослідних організаціях працюють близько 20 тис. чол. Наявність високотехнологічних виробництв і висококваліфікованого персоналу зумовили вибір цього регіону для інвестицій компанії Virgin Hyperloop One. Новий центр компетенції, який стане додатковим каталізатором подальшого економічного зростання регіону, розміститься в містечку Бобаділья (муніципалітет Антекера, провінція Малага). За оцінками компанії, штат центру складе 200 ‒ 300 висококваліфікованих фахівців, крім того, нова організація сприятиме створенню робочих місць у великого числа партнерів і постачальників в регіоні.

Випробування і вдосконалення технології компанії Virgin Hyperloop One, включаючи будівництво єдиної у світі повномасштабної системи, йдуть впродовж останніх 4 років. У пустелі поблизу Лас-Вегаса створений 500-метровий полігон, на якому проведені декілька високошвидкісних випробувань, у тому числі відправка прототипу капсули з вуглецевого волокна по трубі з вакуумом із швидкістю 386 км/год. По первинній концепції теоретична максимальна швидкість складає 1220 км/год. Центр площею 19 тис. м², який планується відкрити в 2020 р., займатиметься розробкою, випробуваннями і сертифікацією компонентів і підсистем для безперервного вдосконалення безпеки і надійності систем Hyperloop, що необхідно для комерційного успіху транспорту наступного покоління.

Центр в Іспанії — не єдиний об’єкт інноваційної транспортної системи в Європі. Компанія Hyperloop Transportation Technologies веде будівництво випробувального полігону в Тулузі (Франція) із залученням іспанської проектно-конструкторскої організації для створення повномасштабної пасажирської капсули (фото: Virgin Hyperloop One).

https://hyperloop-one.com/spanish-government-agency-adif-signs-comprehensive-deal-open-first-european-hyperloop-development-facility-virgin-hyperloop-one

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!