Close

09.09.2018

В Індії оголошено тендер на будівництво вокзалу для майбутньої високошвидкісної магістралі Ахмадабад – Мумбаї (NHSRCL)

NHSRCL

В Індії оголошено тендер на будівництво вокзалу для майбутньої високошвидкісної магістралі Ахмадабад – Мумбаї (NHSRCL)

Національна компанія з розвитку високошвидкісного руху в Індії (NHSRCL) запустила тендерні процедури в рамках створення вокзального комплексу в районі Сабамарті міста Ахмадабад. Цей комплекс є складовою частиною проекту високошвидкісної магістралі Ахмадабад — Мумбаї.

Другий такий вокзальний комплекс буде розташований в Мумбаї на території ділового центру Бандра Курлов.

Інтерес до будівництва вокзального комплексу висловили 16 компаній, вони вже надали свої заявки на участь в тендері. Їх назви поки не розголошуються, але, як відзначили в NHSRCL, всі вони знаходяться на території Індії. Остаточний термін подачі заявок — 5 жовтня 2018 р

На будівництво вокзального комплексу в Ахмадабаді, вартість якого оцінюється в 3 — 4 млрд рупій (42 — 56,4 млн дол. США), відводиться 30 міс.

Вокзальний комплекс дозволить здійснювати пересадки на метро Ахмадабада і швидкісні автобусні коридори міста, крім того він буде створюватися як елемент ділового центру.

Високошвидкісна магістраль Ахмадабад — Мумбаї стане першою високошвидкісною залізницею в Індії, вона матиме протяжність 508 км та 12 станцій. Очікуваний термін введення в експлуатацію — початок 2022 р.

https://www.nhsrcl.in/

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!