Close

26.08.2018

В Греції пройде випробування італійський швидкісний поїзд ETR 485 Pendolino

ETR 485 Pendolino

В Греції пройде випробування італійський швидкісний поїзд ETR 485 Pendolino

Міжміський електропоїзд ETR 485 Pendolino компанії Trenitalia, обладнаний системою нахилу кузовів вагонів в кривих, наразі прямує в Грецію, де він пройде випробування на лінії Афіни — Салоніки.

Спочатку, з 8 по 16 вересня поїзд буде експонуватися на 83-й Міжнародній виставці в Салоніках (TIF), після чого вже почнуться його випробувальні поїздки на ділянці Катерини — Салоніки.

Компанія Fiat у 1997-1998 рр. побудувала 15 дев’ятивагонних поїздів ETR 480, розрахованих на живлення від контактної мережі постійного струму напругою 3 кВ. Надалі вони були переобладнані і отримали можливість працювати також від мережі змінного струму напругою 25 кВ, частотою 50 Гц, при цьому поїздам присвоїли нове позначення ETR 485. Максимальна швидкість поїздів — 250 км / ч.

У вересні 2017 р Trenitalia придбала грецьку державну залізничну компанію TrainOSE, що стала її дочірнім підприємством. Випробування проводять, щоб оцінити можливості використання поїздів Pendolino в коридорі Афіни-Салоніки з метою скорочення витрат часу в дорозі. В результаті реконструкції на окремих ділянках цієї лінії допустима швидкість збільшена до 200 км/год, однак TrainOSE на даний момент не має рухомого складу, який дозволив би скористатися можливостями, що з’явилися (фото: Wikipedia).

http://www.trenitalia.com

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!