Close

26.08.2018

В Філадельфії закриваєтся вагонобудівний завод Hyundai Rotem

Hyundai Rotem

В Філадельфії закриваєтся вагонобудівний завод Hyundai Rotem

Південнокорейська компанія Hyundai Rotem наприкінці серпня 2018 р закриває вагонобудівний завод в Філадельфії, площа якого складає близько 28 тис. м².

Починаючи з 2009 р на цьому заводі було побудовано 120 вагонів електропоїздів типу Silverliner V для транспортної адміністрації штату Пенсільванія (SEPTA). На виробництві при піковому завантаженні було зайнято близько 300 осіб. В ході експлуатації поставлених вагонів були виявлені дефекти в місцях зварювання. SEPTA і Hyundai Rotemзвинувачували в цьому субпідрядника з Піттсбурга. Компанія Hyundai Rotem була змушена оплачувати орендну плату за вагони, які приходили на заміну знятим з експлуатації. З 2016 року підприємство в Філадельфії зосередилося на ремонті вагонів, і персонал був істотно скорочений.

Південнокорейська компанія розраховувала укласти з адміністрацією SEPTA інший контракт на будівництво двоповерхових вагонів для оператора New Jersey Transit (NJ Transit). Однак SEPTA віддала замовлення вартістю 137,5 млн дол. США на виготовлення цього рухомого складу китайській корпорації CRRC, яка в 2017 р побудувала завод в Спрінгфілді (штат Массачусетс). Тут збиратимуть вагони (в тому числі двоповерхові) для Філадельфії, Лос-Анджелеса та інших міст.

(фото: Wikipedia).

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!