Close

02.09.2018

У Мексиці планують приваблювати туристів «Поїздом майя»

Поїзд майя

У Мексиці планують приваблювати туристів «Поїздом майя»

Мексиканська влада має намір прокласти залізницю та запустити «Поїзд майя», який повинен привабити туристів до південно-східного регіону країни, повідомляє Al DiaNews.

За словами обраного президента Андреса Мануеля Лопеса Обрадора, сучасна туристична залізниця завдовжки 1500 кілометрів проляже штатами Табаско, Чіапас, Кампече, Юкатан і Кінтана-Роо, на території яких колись існувала стародавня цивілізація.

Два маршрути — вздовж східного й західного узбереж півострова Юкатан — з’єднають популярний мексиканський курорт Канкун і місто майя Паленке.

Крім майянських руїн Чичен-Іци, Калакмула й Тулума, поїзд зупинятиметься в таких туристичних місцях, як Кампече, Меріда, Ісамаль і Вальядолід, який впродовж десятиліть слугував точкою входу до світу майя.

Передбачається, що будівництво залізниці розпочнеться 2019 року. Вартість проекту оцінюється в щонайменше 120 млрд песо (6,2 млрд доларів). Усі роботи має бути завершено за чотири роки.

«Ніде в світі немає регіону з такою кількістю і такими чудовими культурними цінностями, як цей регіон, який став свідком розквіту великої культури майя», — сказав Лопес Обрадор під час представлення проекту і наголосив на важливості «Поїзда майя», який вже вважається пріоритетною програмою його уряду.

За словами Лопеса Обрадора, проект дасть змогу привабити велику кількість туристів до одного з найбільш слаборозвинених в економічному плані регіонів країни, що сприятиме створенню нових робочих місць та економічному буму по всіх районах вдовж маршруту залізниці.

http://aldianews.com/articles/culture/mexico-unite-maya-area-train-boost-tourism/53626

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!