Close

26.08.2018

У Лондоні зростає популярність сервісу нічних перевезень Night Tube

Night Tube

У Лондоні зростає популярність сервісу нічних перевезень Night Tube

За рік обсяг нічних перевезень на метрополітені Лондона і мережі міської залізниці британської столиці збільшився майже на 1 млн чол та досяг 8,7 млн. пасажирів. Сервіс Night Tube почав функціонувати в серпні 2016 р і протягом першого року було перевезено 7,8 млн пасажирів. Нічні перевезення здійснюються на шести лініях по п’ятницях і суботах до ранку наступного дня. За звітом консалтингової компанії Ernst & Young, зростання попиту на нічні пасажирські перевезення додатково принесло в казну Великого Лондона 190 млн ф. ст., що майже на 20 млн ф. ст. більше, ніж за попередній рік.

Передбачається, що дохід від сервісу Night Tube протягом наступних 10 років складе 1,54 млрд ф. ст., що вдвічі перевищить попередні розрахункові показники. Крім того, Night Tube сприяв створенню понад 3900 робочих місць, на 8,5% більше, ніж за перший рік роботи.

За даними транспортної адміністрації Лондона Transport for London (TfL), сервіс Night Tube користується популярністю, як у лондонців, так і у гостей міста. Було виконано17 млн нічних поїздок при первісному прогнозі 14 млн. Це дозволило мільйонам людей безпечно, швидко і недорого повернутися додому і скоротити час поїздок в середньому на 20 хвилин і, в деяких випадках, набагато більше. Крім того, Night Tube дав потужний поштовх економіці Лондону, сприяючи роботі розважальних закладів, ресторанів, гостиниць та ін. Завдяки цьому сервісу Лондон перетворюється на 24-годинне місто.

TfL має намір впровадити такий же сервіс при укладенні нового контракту в 2021 році на лінії полегшеного метро Docklands Light Railway (DLR) і в 2023му після завершення модернізації — ще на чотирьох лініях. Плани подальшого розвитку будуть розроблені після вивчення попиту (фото: TfL).

https://tfl.gov.uk/info-for/media/press-releases/2018/august/night-tube-is-even-bigger-success-than-predicted-new-figures-show

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!