Close

04.08.2018

Система електрообігріву стрілочних переводів на коліях Укрзалізниці

Система електрообігріву стрілочних переводів на коліях Укрзалізниці

СИСТЕМА ЕЛЕКТРООБІГРІВУ СТРІЛОЧНИХ ПЕРЕВОДІВ

У рамках спільного проекту з німецькою фірмою ESA Grimma GmbH, розробника і виробника систем автоматизації та управління електрообігрівом стрілочних переводів, наша компанія ТОВ «Теплолюкс-Дніпро» пропонує комплексне рішення по проектуванню, постачанню, монтажу
і обслуговуванню систем електрообігріву стрілочних переводів на шляхах Укрзалізниці та на залізницях комерційних підприємств.

Про проблему і рішення
Стрілочні переводи відносяться до найбільш складних технічних облаштувань залізничних колій з великим числом механічних і рухливих компонентів.
Однією з умов безвідмовної роботи будь-якого стрілочного переводу в зимовий період є відсутність скупчень снігу або льоду між гостряком і рамною рейкою.
Це ж відноситься і до перевідного механізму, і до стрілочного замку, який замикає гостряк в його кінцевих положеннях, а також до рухливого сердечника хрестовини (у деяких типах стрілочних переводів).
Проблема утримання стрілок у вільному від снігу і льоду стані стоїть перед службами експлуатації вже впродовж багатьох років.
Існують різні способи видалення снігу і льоду із зони стрілочних переводів або, принаймні, їх рухливих частин. Але основним з них, якщо не рахувати очищення вручну, залишається електрообігрів. Автоматичне управління системою обігріву (залежно від стану довкілля) знижує енергоспоживання і підвищує рівень безперебійного і безпечного руху залізничних
складів.

СИСТЕМА ЕЛЕКТРООБІГРІВУ СТРІЛОЧНИХ ПЕРЕВОДІВ

Що входить в систему обігріву?
Основні елементи, що входять до складу системи, за допомогою якої здійснюється електрообігрів стрілочних переводів:
1 Шафа управління системою;
2 Метеорологічний блок з датчиками;
3 Трансформаторна шафа (при необхідності);
4 Облаштування електропостачання (клемні коробки);
5 Комплект нагрівачів ТЕНів;
6 Елементи кріплення;
7 Система моніторингу;
8 Комплект документів, що регламентують монтаж і експлуатацію системи.

СИСТЕМА ЕЛЕКТРООБІГРІВУ СТРІЛОЧНИХ ПЕРЕВОДІВ

Як це працює?
Система електрообігріву залізничних стрілочних переводів і переїздів припускає прямий обігрів рейок шляхом прикріплення до їх основи за допомогою спеціальних кріплень контактних нагрівачів з постійним опором, підключених до місцевого джерела
живлення з напругою 220В.
Включення і виключення нагрівачів відбувається автоматично, по сигналу датчиків, що реагують на зміну температури рейок і на випадання опадів. Для забезпечення роботи автоматики за будь-яких кліматичних умов корпус шафи управління комплектується
електрообігрівом і має виконання не нижче IP-54.

Компанія «Теплолюкс-Дніпро» спеціалізується на побутових і промислових системах обігріву, тому розробить функціональну і якісну систему обігріву стрілочних переводів, кожна деталь якої пропрацьована до дрібниць. Кваліфіковані фахівці проводять консультації, виконують розрахунки, підбір необхідного устаткування, проектування і монтаж.

ТОВ «Теплолюкс-Дніпро»
Україна, м Дніпро, вул. Січових Стрільців, 31
Fax: +38 056 745-12-76
Mob: +38 067 335 52 26
e-mail: office@teplolux-dnepr.in.ua
www.electro-install.pro
www.teplolux-dnepr.com.ua

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!

Залізничне постачання #4 Серпень 2018 року