Close

09.09.2018

Сім операторів візьмуть участь в тендері на виконання приміських перевезень в Гельсінкі

Сім операторів візьмуть участь в тендері на виконання приміських перевезень в Гельсінкі

Наприкінці серпня 2018 р Регіональна транспортна адміністрація Гельсінкі (HSL) оголосила, що всі сім операторів, які висловили зацікавленість у виконанні перевезень на залізничній мережі столичного регіону з 2021 р допустять до участі в конкурсі.

У список потенційних учасників входять національні оператори Фінляндії — VR Group і Швеції — SJ. Решта п’ять компаній (Arriva Sverige, MTR Nordic, Transdev Sverige, First Rail Holdings і Go-Ahead Group) представляють широкий спектр послуг в сфері громадського транспорту на європейському ринку.

Як повідомляє HSL, всі сім учасників задовольняють кваліфікаційним вимогам, включаючи наявність ліцензії на комерційні залізничні перевезення як мінімум в одній європейській країні.

Переможець тендеру буде оголошений в квітні 2020 р, а контракт вступить в силу в червні 2021 г. Він передбачає виконання перевезень в обсязі близько 7 млн поїздо-км на рік на кільцевій залізниці Гельсінкі, а також на лініях зі столиці в муніципалітети Сіунтіо і Керава .

Контракт буде укладено як мінімум на 10 років з можливістю продовження на 3 роки або розірвання договору за 3 роки до закінчення терміну його дії в залежності від реалізації проекту Helsinki City Rail Loop.

Переможець торгів буде експлуатувати парк рухомого складу, який складається з 81 електропоїзда Sm5 виробництва Stadler. Потяги належать лізинговій компанії Junakalusto. Оператор буде також відповідати за технічне обслуговування поїздів.

У лютому 2015 р HSL безпосередньо уклала контракт терміном на 5 років з оператором VR Group після перенесення термінів проведення конкурсних торгів (фото: HSL)

https://www.hsl.fi/uutiset/2018/hsl-hyvaksyi-seitseman-tarjoajaa-osallistumaan-lahijunien-kilpailutukseen-15856

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!