Close

09.09.2018

Siemens випробує перший в світі безпілотний трамвай

Copyright of the picture: GettyImages

Siemens випробує перший в світі безпілотний трамвай

В межах проведення виставки InnoTrans 2018 Компанія Siemens представить перший в світі безпілотний вагон трамвая, який створено спільно з оператором міського транспорту Потсдама ViP Verkehrsbetrieb Potsdam. Демонстрація вагона пройде з 18 по 21 вересня в реальних умовах дорожнього руху на ділянці протяжністю 6 км трамвайної мережі Потсдама.

Вагон трамвая сімейства Combino виробництва Siemens обладнаний декількома лідарами, радарами та відеокамерами, які надають інформацію про дорожню ситуацію, стан колії та інші параметри. На основі аналізу інформації, яка безперервно надходить,виробляється алгоритм, відповідно до якого здійснюється автоматичне керування рухом вагона. Система враховує сигнали світлофора, дорожні знаки, розміщення зупинок на лінії, автоматично реагує на появу перед вагоном пішоходів, автомобілів і інших можливих перешкод. Siemens стала в світі першою компанією, що реалізувала проект безпілотного трамвая.

Експериментальний вагон не призначений для комерційної експлуатації. Мета проекту — виявити технічні проблеми безпілотного рухомого складу в реальних умовах, розробити і перевірити методи їх вирішення (фото: Siemens).

https://www.siemens.com/press/en/events/2018/mobility/2018-09-innotrans.php#event-toc-3

Copyright of the picture: GettyImages

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!