Close

20.08.2018

Швейцарська компанія Wascosa придбала близько 30% вантажних вагонів у групи NACCO

NACCO

Швейцарська компанія Wascosa придбала близько 30% вантажних вагонів у групи NACCO

Швейцарська лізингова компанія Wascosa AG разом з Aves One AG, інвестором в секторі матеріально-технічних ресурсів, зареєстрованим на фондовій біржі, придбала 4400 вантажних вагонів у NACCO/CIT. На додаток до перейняття на себе операцій і договорів лізингу вагонів, Wascosa також візьме на себе відповідальність за операції NACCO GmbHв Гамбурзі.

Таким чином, до кінця 2018 р. парк вантажних вагонів Wascosa перевищить 14 тис. одиниць і швейцарський лізінгодавець вийде на четверте місце серед європейських компаній, що надають вантажні вагони в лізинг, услід за VTG, Ermewa і GATX.

«З придбанням вантажних вагонів NACCO, ми значно прискорюємо зростання, яке ми встановили за останні роки. Молодий, сучасний залізничний вагон NACCO є ідеальним доповненням до пропозицій Wascosa і дозволяє нам далі диверсифікувати наш асортимент. Це відкриє додаткові можливості для зростання як в існуючих, так і в нових сегментах ринку » зазначив Філіп Мюллер, Голова Ради директорів компанії Wascosa.

З іншого боку ця угода відкриває для VTG — лідера європейського ринку лізингу вантажних вагонів (вона має в розпорядженні парк 80 тис. од.) можливість придбати компанію CIT Rail Holdings (Europe) SAS, яка є власником групи NACCO. Антимонопольні органи схвалили поглинання цієї компанії з боку VTG за умови, що 30 % парка вантажних вагонів NACCO буде продано стороннім компаніям

(фото: Bild: Shutterstock, Dolni Berkovich)

https://www.wascosa.ch/media/medienmitteilungen/?post=wascosa-acquires-about-4400-freight-wagons-from-naccocit

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!