Close

19.08.2018

Підсумовано проміжні результати випробувань інноваційних вантажних вагонів в Німеччині

Підсумовано проміжні результати випробувань інноваційних вантажних вагонів в Німеччині

Підсумовано проміжні результати випробувань інноваційних вантажних вагонів в Німеччині

За замовленням Федерального міністерства транспорту і цифрової інфраструктури(BMVI) в Німеччині проводяться випробування демонстраційного поїзда у межахдослідницького проекту «Інноваційний вантажний вагон». Цей проект реалізує консорціум, в який входять вантажний оператор залізниць Німеччини DB Cargo та компанія VTG, яка займається лізингом вантажних вагонів та є найбільшою в Європі. На фінансову підтримку проекту BMVI направило 18 млн євро, а компанії DB Cargo і VTG витратили ще більше 6 млн євро на придбання інноваційних вагонів і компонентів.

Проект передбачає експлуатаційні випробування демонстраційного поїзда, до складу якого входять нові розроблені вагони чотирьох типів, що мають полегшену конструкцію за рахунок використання досягнень авіаційної промисловості. Вагониобладнані різноманітними інноваційними компонентами — бортовими телематичнимипристроями, шинами живлення і передачі даних, дисковими гальмами і різноманітнимишумопоглинаючими елементами. Проект був розпочатий в 2016 р. та має завершитись до кінця 2018 р.

Пробіг демонстраційного поїзда по території Німеччини і низки інших європейських країн — від Італії до Швеції повинен скласти 150 тис. км. В середині серпня 2018 р. поїзд пройшов половину цієї дистанції, і учасники проекту підвели деякі проміжні підсумки. Представники BMVI, компаній DB Cargo і VTG оцінили попередні результати випробувань як позитивні. Зокрема, автоматична перевірка гальм дає економію часу не менше 30 хвилин при підготовці поїзда до рейсу, а зниження маси тари вагонів дозволяє перевозити більше вантажів при тому ж осьовому навантаженні. Крім того, знижено енергоспоживання на тягу поїзда та істотно зменшено рівень шуму, що виникає під час руху вагонів.

https://www.vtg.com/press-events/press-releases/detail/news/289-pr-half-time-innovative-freight-wagons/

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!