Close

19.08.2018

Оголошена закупівля для першого етапу проекту електрифікації Латвійської залізниці

Оголошена закупівля для першого етапу проекту електрифікації Латвійської залізниці

Оголошена закупівля для першого етапу проекту електрифікації Латвійської залізниці

 10 серпня у рамках проекту «Електрифікація Латвійської залізничної мережі» шляхом публікації запрошення до участі оголошена переговорна процедура «Електрифікація Латвійської залізничної мережі: будівництво», що є закупівлею першого етапу запланованої до 2030 року програми електрифікації.

Загальні витрати першого етапу електрифікації залізниці заплановані у розмірі 441 мільйона євро (запланована з неї сума оголошеної закупівлі — 425 мільйонів євро). Із загальних витрат першого етапу 347 мільйонів євро передбачені в якості співфінансуванняФонду вирівнювання Європейського союзу, а решта 94 мільйона євро — фінансування ДАТ «Latvijas dzelzceļš«.

У межах першого етапу електрифікації до кінця 2023 року планується електрифікувати залізничні лінії Даугавпілс — Крустпілс, РезекнеКрустпілс і Крустпілс — Рига.

Оголошена закупівля передбачає на вказаних лініях будівництво/перебудову систем електропостачання, контактної мережі, систем СЦБ і зв’язку, колії, систем технічної безпеки, будівель і будов, щоб до 2023 року таким чином було забезпечено функціонування одного повністю електрифікованого транзитного коридору.

Електрифікація залізниці стимулюватиме розвиток регіону, сприятиме створенню нових робочих місць та розвитку підприємництва, зниженню експлуатаційних витрат та підвищить ефективність вантажних перевезень, а також матиме позитивний екологічнийефект, обумовлений заміною тепловозів на електровози.

https://www.ldz.lv

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!