Close

Компанія «G. Zwiehoff GmbH» (Germany)

http://railroad.biz.ua

Німецька компанія G. Zwiehoff GmbH, створена в 1995 році здійснює технічний прорив, будучи провідною фірмою по виробництву інтелігентної імультифункціональної дорожно-рейковой техніки. Завдяки спільній роботі з такими світовими лідерами, як фірми Linde, Mercedes — Benz Special Trucks та Knorr -Bremse AG, була розроблена техніка, яка використовується сьогодні в 40 країнах світу.

Локомобілі знайшли своє застосування в логістичних центрах, підрозділах залізниць, депо, підприємствах промислового залізничного транспорту, а також у багатьох портах.

Своїм прагненням до досконалості,  фірма Zwiehoff виборола багато призів та нагород  за турботу про довкілля, раціональне використання і енергоефективність.

Сервіс і навчання за місцем розташування та мовою клієнта підкреслюють компетентність виробника.

Екологічний баланс в майбутньому гратиме усе більш значну роль. Тенденція до придбання екологічно чистих продуктів, ефективних і раціональних в експлуатації росте. У зв’язку з цим, компанія Zwiehoff бачить великий потенціал у застосуванні своєї техніки у багатьох країнах світу, в тому числі в Україні.

http://railroad.biz.ua

railroadua@gmail.com

Телефон (093) 3744383