Close

ТРАНССТРОЙІНЖИНІРИНГ

image4144

ТОВ «ТРАНССТРОЙІНЖИНІРИНГ» ¬- динамічна компанія, основними напрямками діяльності якої є:
— Дорожнє будівництво;
— Будівництво нових, ремонт, відновлення залізничних колій та стрілочних переводів;
— Комплексно-оздоровчий ремонт залізничних колій та стрілочних переводів;
— Поточне утримання залізничних колій та стрілочних переводів;
— Будівництво нових, ремонт, відновлення підкранових колій;
— Паспортизація під’їзних залізничних колій (складання технічного паспорта);
— Проектні роботи;
— Реалізація комплектуючих матеріалів залізничної колії та стрілочних переводів.

Ми не просто спеціалізуємося на капітальному будівництві як якісному відтворенні нових транспортних споруд, а також на розширенні, реконструкції та технічному переоснащенні діючих об’єктів.

Ми ставимося до нашої роботи як до творчого і серйозного процесу, який вимагає від нас високої відповідальності, згуртованої команди професіоналів, організаційного супроводу проекту у вигляді узгодження всієї необхідної документації. Компанія має в своєму розпорядженні кваліфікований інженерно-технічний склад, атестованих досвідчених фахівців і достатню матеріально-технічну базу, що дозволяють якісно і своєчасно виконувати поставлені перед нею завдання. Серед наших клієнтів такі компанії та корпорації, як: ТОВ «Донбаська паливно-енергетична компанія» (ремонтно-будівельні роботи, поставка матеріалів), ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ» (ремонтно-будівельні роботи, поставка матеріалів), ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (паспортизація залізничних колій, ремонтно-будівельні роботи, поставка матеріалів), ТОВ «ВО «КОНТІ» (ремонтно-будівельні роботи, поставка матеріалів), ПрАТ «ГЛИНИ ДОНБАСУ» (ремонтно-будівельні роботи), ТОВ «Трансінвестсервіс» (поставка матеріалів), ВАТ «НК «Роснефть» (поставка матеріалів, ремонтно-будівельні роботи, поточне утримання, паспортизація залізничних колій), Холдинг OSTCHEM, Перевантажувальний комплекс ТОВ «ТЕРМІНАЛ-7» (ремонт і будівництво нових під’їзних залізничних колій), ПАТ «Миронівський Хлібопродукт» (будівництво нових під’їзних залізничних колій), Корпорація «Bunge Україна» (поставка матеріалів) та інші.

Стійкі партнерські відносини з постачальниками і виробниками будівельних матеріалів гарантують індивідуальний підхід і дозволяють враховувати всі побажання замовника, починаючи від обговорення ідеї і збору вихідних даних, до здачі готового об’єкта.

Гарантія та якість виконуваних робіт є для нас пріоритетним напрямком. Ми розуміємо, що модернізація країни неможлива без модернізаційного підходу до власної справи, відповідальності та націленості на результат.

Директор
ТОВ «ТРАНССТРОЙІНЖИНІРИНГ»
С.С. Щербань

вул.Корабельна, 3-А, м.Іллічівськ, Одеська область, 68001, Україна

(062) 3485166

transstroyengin@yandex.ru

www.transstroy.com.ua