Close

Група «Geismar» (France)

p3

Компанія «Geismar» — Société des anciens établissements L. GeiSmar була створена в місті Кольмар в 1924 році. З моменту створення вона виробляла інструмент для утримання залізничних колій. На цей час група «Geismar» є одним зі світових лідерів в розробці, виробництві та реалізації устаткування для будівництва, ремонту залізничних колій та контактної мережі. Група «Geismar» експортує 90% продукції у більш ніж 120 країн, за що компанія була неодноразово удостоєна премії «Оскар» в області експорту.

Група «Geismar» є провідною ланкою серед кращих французьких підприємств залізничного комплексa.

«Geismar»  виробляє ручний інструмент і засоби малої механізації, важкі машини і заводи «під ключ», а також машини для обслуговування контактної мережі. Компанія пропонує як найповніший вибір устаткування для будівництва, ремонту та контролю залізничних колій і контактної мережі. Машини «Geismar» використовуються для будівництва та ремонту інфраструктури залізниць усіх типів: високошвидкісних магістралей, метро, трамвайних колій.

Надаючи особливу увагу постійному контролю за якістю на всіх стадіях виробництва, група «Geismar» забезпечує повний цикл виробництва свого устаткування. На усіх етапах роботи — від проектування до виробництва і післяпродажного обслуговування — «Geismar» докладає усіх зусиль для забезпечення відповідності свого устаткування специфічним потребам кожного користувача у всьому світі. У певному значенні продукцію можна розглядати, як виготовлену «на замовлення».

Компанія «Geismar» розвивається в умовах жорсткої конкуренції, та веде усе більш наполегливу політику оновлення. Вона виражається в постійному вдосконаленні існуючих машин і розробці нових видів устаткування. Нашою метою є можливість постачання устаткування в Україну, яке гарантує найкращі параметри безпеки, надійності та продуктивності.