Close

Middle East Rail 2019

Middle East Rail 2019

Middle East Rail 2019

Єдиний захід, який проводиться при партнерстві уряду Об’єднаних Арабських Еміратів, та представляє найбільшу кількість регіональних та міжнародних представників залізничної галузі!

Виставка Middle East Rail 2019 давно стала провідним та найбільш авторитетним залізничним заходом на Близькому Сході, в Північній Африці, Центральній та Південної Азії. Протягом 11 років ми побачимо всеосяжну транспортну реформу на ринках, що розвиваються у ціх регіонах: 346 млрд. $ в проектах країн Північної Африки та Близького Сходу, 130 млрд. $ — залізничні інвестиції в Саудівській Аравії, 31 млрд. $ — в поточних залізничних проектах Ірану, 36 млрд. $ — інвестиції в Катар, 5 трлн. $ в проект нового Шовкового шляху «Один пояс, одна дорога» та 36 млрд. $ запланованого бюджету під єгипетську залізницю.

Виставка Middle East Rail — це доступ до ключових проектів в Близькосхідному регіоні, це місце зустрічі для обговорення стратегій, технологій та інновацій для вантажних і пасажирських перевезень.

26-27 Лютого 2019 року, м.Дубаї

В рамках проекту «Railway EXPO 2019» журнал «Залізничне постачання» організує чотири консолідованих стенда «UKRAINE: Railway Supply». Запрошуємо всіх українських виробників, що працюють в залізничній сфері!

Будь в тренді! Спільні стенди — це швидкий та прямий шлях для відвідувачів виставки, щоб отримати вичерпну інформацію про пропозиції та можливості украънських виробників в компактній та всеосяжної формі. Це пояснює зростаючий інтерес компаній і установ до організації комбінованих презентацій, які також є відмінною рисою сучасних виставок.

Коордірнатори стенду:

Батрак Олександр +380 50 325-25-63 RU
Скіданов Роман +380 93 152-04-32 EN

rws.in.ua@gmail.com
www.expo.rws.in.ua