Close

25.04.2018

НАДІЙНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ МАНЕВРОВИХ РОБІТ

НАДІЙНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ МАНЕВРОВИХ РОБІТ

НАДІЙНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ МАНЕВРОВИХ РОБІТ

ЛОКОМОТИВИ EXPRESS SERVICE – НАДІЙНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ МАНЕВРОВИХ РОБІТ

Express Service – це східноєвропейський лідер в області виробництва маневрових локомотивів. Болгарська компанія розробила ряд дизельних маневрових локомотивів та локомотивів з живленням від акумуляторної батареї, які можуть забезпечити практично увесь спектр маневрових робіт на території промислових підприємств, під’їзних шляхах, залізничних станціях і навіть при обслуговуванні легкорейкового транспорту.

EXPRESS SERVICE

Компанія має 150-річну історію і досвід роботи з локомотивними технологіями. Express Service спочатку була заснована як компанія по ремонту і обслуговуванню локомотивів, а з 2002 року стартував випуск нових маневрових локомотивів. На сьогодні компанія Express Service пропонує 3 типи дизельних маневрових локомотивів і 4 типи акумуляторних. Усі типи локомотивів можуть бути модифіковані для використання на шляхах з шириною колії від 1000 до 1600 мм.

MDD 3 дизельні маневрові локомотиви

MDD 3

MDD 3 — це найменший двовісний маневровий локомотив. Він оснащений двома синхронними дизельними двигунами, потужність яких 300 кВт.

Завдяки широкому вибору коробок передач, максимальна швидкість транспортного засобу може бути встановлена в діапазоні від 15 до 60 км/год, дозволяючи клієнтові вибрати оптимальну силу тяги.

Ці локомотиви можуть бути модифіковані не лише в плані зміни максимальної швидкості — їх маса регулюється від 20 тонн для метро і муніципального рейкового транспорту до 36 тонн для маневрових робіт на промислових підприємствах. Тягове зусилля може досягати 1600 тонн. Ця модель допущена до використання у Болгарії, Україні, Косово, Македонії і, в основному, призначена для виконання робіт на під’їзних шляхах промислових підприємств, в портах, на заводах.

MDD 4 дизельний маневровий локомотив

MDD 4

Локомотив MDD 4 відповідає усім вимогам, що пред’являються до маневрових локомотивів середнього розміру. Він оснащений двигуном потужністю 400 кВт, який повністю відповідає новітнім нормам токсичності газів, що відпрацювали (Tier 4f).

Саме тому цей локомотив є найбільш екологічно безпечним в Європі. Ця модель допущена до використання в Швейцарії, Італії і Болгарії, крім того вона може отримати дозвіл у багатьох відомствах Євросоюзу. Локомотив є надзвичайно економічним витрата палива на холостому ходу всього 2 л/год. Його маса складає 42 т, і, при необхідності, він може

бути оснащений пультом дистанційного керування. Не дивно, що це найдоступніший локомотив свого класу серед усіх європейських моделей конкурентів.

 Локомотив MDD 5

маневрові локомотиви

Цей локомотив є однією з останніх розробок Express Service. Це дизельний маневровий локомотив із здвоєним двигуном, який покликаний замінити швидко старіючі східноєвропейські маневрові локомотиви. Це перший маневровий чотиривісний локомотив (два незалежні двовісні візки, осьова формула 2o-2o / Bo-Bo) зроблений Express Service, він є відмінним наступником локомотивів серії MDD 3.

 Акумуляторні маневрові локомотиви ES

ES1000

Акумуляторна тяга забезпечує економічне, чисте і безпечне маневрування. Саме тому Express Service розробила транспортні засоби з живленням від акумуляторної батареї — як рейкові, так і на комбінованому ходу. Акумуляторні локомотиви мають надзвичайно низькі експлуатаційні витрати і практично не вимагають технічного обслуговування. Вони мають безліч переваг перед дизельними маневровими локомотивами, проте їх головний недолік — розрахункова швидкість руху.

Акумуляторні маневрові локомотиви — продукт Express Service, що має найбільший попит. Завдяки співпраці з основним клієнтом — компанією Hegenscheidt MFD з Німеччини —болгарські маневрові локомотиви експортуються в різні регіони світу. Безумовно, усі маневрові локомотиви можуть безпечно працювати в комплексі з підрейковими колесотокарними верстатами компанії Hegenscheidt.

Разом з використанням з колесотокарними верстатами, ці маневрові локомотиви застосовуються, головним чином, в локомотивних і вагоноремонтних цехах і майстернях, на підприємствах-виробниках рухомого складу, промислових підприємствах, портах, логістичних терміналах. Внаслідок своєї відносно низької розрахункової швидкості, транспортні засоби мають відмінну силу тяги при русі з місця. Таким чином, не дивно, що маневрова потужність деяких моделей досягає 4000 тонн.

Акумуляторні маневрові локомотиви ES600 і ES1000

ES600

Це найпопулярніші моделі локомотивів. Їх максимальна швидкість маневрування всього 10 км/год, а перевага полягає в повільних маневрових пересуваннях, що повторюються, з великою тривалістю простою.

Аналіз конкретних прикладів з реальної практики показує, що витрати на електроенергію за робочу зміну не перевищують 10 євро!

При виробництві цих транспортних засобів використовуються високоякісні деталі від провідних світових постачальників. Усі моделі можуть бути за бажанням оснащені системами дистанційного керування і підключенням до пневматичної гальмівної системи потягу. Регулятори двигунів змінного струму обладнані системою рідинного охолодження і працюють довше в порівнянні з аналогічними системами на конкурентних транспортних засобах. Будучи компанією, орієнтованою на клієнта, компанія Express Service пропонує своїм партнерам можливість програмувати систему управління електродвигуном відповідно до їх потреб, тим самим роблячи моделі ES відкритими і зручними для користувачів.

Двовісні акумуляторні локомотиви можуть важити від 9 до 36 тонн, а діапазон їх потужності варіюється від 12 до 130 кВт. Краща ціна на ринку — це добре відомий факт, а висока якість підтверджується численними позитивними відгуками вимогливих західноєвропейських клієнтів.

 ES8000

Ґрунтуючись на успіху моделей серій ES200, 400, 600, і 1000, Express Service розробила декілька видів особливих акумуляторних транспортних засобів.

Тривісний легкий маневровий локомотив, надважкий акумуляторний маневровий локомотив, робочий транспортний засіб з краном і платформою — в основі усіх цих машин лежить перевірена часом конструкція маневрових локомотивів ES.

TSV — маневрові локомотиви на комбінованому ходу

Компанія Express Service намагається не використовувати гумові приводні колеса. Технологія виробництва локомотивів ES має на увазі принцип роботи колісної пари, який доводить свою ефективність вже упродовж двох століть. Фактично, акумуляторні локомотиви ES є малогабаритними магістральними електровозами. Проте, щоб не відставати від конкурентів,Express Service пропонує ряд маневрових локомотивів на комбінованому ходу. Деякі клієнти як і раніше віддають перевагу таким транспортним засобам — хоч вони і не так надійні та вимагають додаткового обслуговування, на відміну від рейкових. Тягове зусилля моделі TSV складає 2000 тонн.

Цветелин Колϵв

Керівник проекту Express Service OOD

www.lz1866.com

info@lz1866.com

DZS, Ruse 7011, BG

Tel. +359 88 7412838

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!

Передплата на журнал «Залізничне постачання»

Залізничне постачання #6 Грудень 2017 року