Close

26.08.2018

На повністю автоматизованій лінії полегшеного метро Сеула будуть курсувати поїзди виробництва Hyundai Rotem

Залізничне постачання

На повністю автоматизованій лінії полегшеного метро Сеула будуть курсувати поїзди виробництва Hyundai Rotem

Як повідомляє International Railway Journal, Південнокорейська компанія HyundaiRotem уклала контракт на поставку 50 двовагонних поїздів з наскрізним проходом та іншого обладнання для майбутньої лінії полегшеного метро Сеула. Вартість контракту складає 361,5 млрд корейських вон (323 млн дол. США). Hyundai Rotem входить доконсорціуму, який займається реалізацією даного проекту метро.

Крім того, компанія Hyundai Rotem візьме на себе поставку обладнання для систем сигналізації, зв’язку, енергопостачання, а також розсувних дверей на платформах.

Нова підземна лінія полегшеного метро протяжністю 13,4 км з’єднає райони Сондонгу і Новонгу в північно-східній частині столиці Республіки Корея. Місткість кожного поїзда складе 172 пасажира, максимальна швидкість руху — 70 км / ч. Поїздирозраховані на роботу в автоматичному режимі без машиніста на борту.

Будівництво лінії, на якій буде розміщено 16 станцій, має розпочатися в грудні 2019р, а запуск в експлуатацію заплановано на 2024р. Вона покликана заповнити недостатній розвиток транспортної інфраструктури в районах міста, де наразі частовиникають проблеми з рухом. (комп’ютерна графіка, джерело: Metroseoul).

http://www.railjournal.com/index.php/light-rail/hyundai-rotem-awarded-seoul-light-metro-contract.html

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!