Close

02.09.2018

Модернізацією залізничної інфраструктури в Польщі знов буде займатися австрійська компанія PORR

PORR

Модернізацією залізничної інфраструктури в Польщі знов буде займатися австрійська компанія PORR

Австрійська компанія PORR та польський оператор інфраструктури PKP PLK уклали контракт вартістю 116 млн євро (495 млн злотих) на комплексну модернізацію залізничної ділянки ОсвенцимЧеховіце-Дзедзіце на півдні Польщі. Це найбільший контракт з п’яти, що реалізуються компанією PORR в Польщі. Їх загальна вартість становить близько 285 млн євро (1,21 млрд злотих).

Ділянка, яку буде модернізувати PORR, є частиною лінії ТшебиняҐмінаЗебжидовіце, по якій здійснюються як пасажирські, так і вантажні перевезення. Зокрема, по ній перевозять кам’яне вугілля з шахт Верхньої Сілезії, яке транспортується через Чехію на південь Європи.

Попередній проект проведення робіт PORR планує підготувати протягом найближчих 6 місяців, а всі необхідні дозволи на будівництво отримати не пізніше, ніж через 16 місяців. Цей комплексний проект потребує глибокої експертної оцінки, залучення компетентних фахівців і всебічного вивчення місцевих особливостей.

На ділянці протяжністю 21 км замінять 63 км колії та встановлять 106 стрілочних переводів. Крім того, будуть модернізовані системи управління рухом та забезпечення безпеки, контактна мережа і системи огорожі на 13 переїздах. На всіх станціях необхідно побудувати нові платформи з доступом для людей з обмеженими можливостями. Додатково будуть відремонтовані і оновлені 45 штучних споруд, включаючи 20 залізничних мостів. Всі роботи по новому контракту планується завершити в кінці липня 2021 р

(фото: PORR).

https://porr-group.com/presse/presse-detail/news/porr-gewinnt-in-polen-bislang-groessten-bahnbauauftrag/

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!