Close

20.07.2017

Міжнародна виставка Rail Expo 2018

Міжнародна виставка Rail Expo 2018

Міжнародна виставка Rail Expo 2018

Міжнародна виставка Rail Expo 2018 – центральна подія в форматі В2В на залізничному просторі 1520. Спеціалізована виставка RE UA 2018 зорієнтована на залізничну промисловість, об’єднує державний і приватний сектор з різних країн світу. Ми створюємо платформу для транснаціонального обміну досвідом, формуємо тренди та потенціал для швидких і якісних змін на залізниці.

24-25 Жовтня, м.Київ

1700 м² виставковій площі.    Понад 5000 учасників – професіоналів.

Експозиція RE UA 2018 єднає провідні залізничні бренди світу з тисячами потенційних клієнтів – фаховими менеджерами, що впливають на прийняття рішень у своїх компаніях. Виробники товарів та послуг для залізниці презентують на виставці свій продукт безпосередньо споживачам, знайдуть партнерів (дилерів, інвесторів) та розширять ринок збуту, зустрінуться з підрядниками та постачальниками, протестують свої нові ідеї та продукти. Відвідувачі відкриють нові можливості для розвитку власної справи.

Конференції в рамках Rail Expo 2018 –  управлінські форуми для бізнес спільноти.  За участі галузевих експертів, лідерів думок та практиків говоримо про найближче майбутнє залізниць.

Знайдіть потенційних клієнтів — Розвивайте свої канали продажів та знайдіть потенційних клієнтів серед професіоналів в залізничному секторі. Наші відвідувачі – понад 5000 учасників RE UA 2018 – це менеджери, що впливають на прийняття рішень в своїх компаніях.

Продемонструйте свої рішення — Приверніть увагу широкої аудиторії, представте свій продукт потенційним клієнтам, вигідно вирізняйтеся серед компаній-конкурентів на виставковій площі 1700 м² RE UA 2018.

http://promgruz.com/pages/railexpo_index#start