Close

07.01.2018

Middle East & Africa Rail Show

MIDDLE EAST AND AFRICA RAIL SHOW 2018

Middle East & Africa Rail Show

15.10.2018-17.10.2018 р. (м.Каїр, Єгипет)

Middle East & Africa Rail Show — Міжнародна виставка залізничних систем і технологій, громадського транспорту, інфраструктури та метро. Під патронатом та за участю Міністерства транспорту Єгипту

Єгипет має багату залізничну історію — це перша залізниця у Африці і на Близькому Сході, та одна з найстаріших залізниць у світі! Сьогодні Єгипет демонструє велику зацікавленість у стрімкому розвитку і залізнична промисловість знаходиться в центрі цього росту. Єгипет не змінює вектор оновлення своєї економіки, бо має тверді зобов’язання перед великомасштабними громадськими інфраструктурними проектами. Транспортний сектор це важливий компонент тривалої економічної стратегії і саме тому Єгипет інвестує мільярди доларів в розширення і удосконалення своїх доріг, залізничних шляхів, портів і повітряних транспортних мереж. Виставка Middle East & Africa Rail Show має дати відповідь змінам в промисловості, забезпечуючи місце зустрічі для технологічних рішень і творчих ідей, щоб управляти розвитком у напрямку до конкурентноздатних залізничних мереж майбутнього. Виставка зведе разом владу, виробників, будівників, транспортних операторів і постачальників для обговорення інноваційних рішень для викликів, з якими стикається транспортний бізнес.

Middle East & Africa Rail Show — Міжнародна виставка залізничних систем і технологій, громадського транспорту, інфраструктури та метро.

http://www.marailshow.com/en-us/