Close

26.08.2018

Lietuvos geležinkeliai планує збільшити інвестиції в інфраструктуру

Lietuvos geležinkeliai

Lietuvos geležinkeliai планує збільшити інвестиції в інфраструктуру

Амбітна інвестиційна програма Lietuvos geležinkeliai стає все більше. В цьому році планується як мінімум в два рази більше інвестицій в залізничну інфраструктуру ніжминулому році, а в наступному році планується збільшити ще як мінімум в півтора рази.

Інвестиції в залізничну інфраструктуру в цьому році повинні перевищити 100 мільйонів. У 2019, за попередніми оцінками, вони повинні наблизитися до 200 мільйонів євро.

Реалізація проектів модернізації інфраструктури залізниць спрямована на підвищення безпеки і швидкості поїздів, скорочення часу проїзду, збільшення пропускної спроможності інфраструктури для вантажних і пасажирських перевезень.

«Ми хочемо, щоб кожен євро був інвестований ефективно і прозоро. В результаті деякі з раніше запланованих покупок були повторно перевірені і опубліковані пізніше. І деякі інвестиційні плани були замінені більш дешевими альтернативами», — каже МантасБартушка, генеральний менеджер Lietuvos geležinkeliai.

Потреба оцінки необхідності та ефективності інвестицій не є єдиною причиною, по якій інвестиції в інфраструктуру були тимчасово скорочені в 2016-2017 роках. У 2015 році була завершена важлива частина проекту Rail Baltica прокладена європейська колія з польського кордону до Каунаса. У 2015 році половина з 180 мільйонів євро була інвестована в інфраструктуру.

Інвестиції будуть збільшуватися в міру розширення другого етапу Rail Baltica. До 2030 року заплановані інвестиції в інфраструктуру повинні скласти близько 5,5 млрд. євро.

«Значна частина цих інвестицій буде полягати в будівництві Rail Baltica, але цей проект не є єдиним в наших планах. Процес закупівель для електрифікації вже почався, на суму понад півтора мільйона євро», — зазначає пан Бартушка.

http://www.litrail.lt

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!