Close

02.09.2018

Компанія Shanghai Keolis отримала контракт на експлуатацію нових ліній трамвая в Шанхаї

Shanghai Keolis

Компанія Shanghai Keolis отримала контракт на експлуатацію нових ліній трамвая в Шанхаї

Компанія Shanghai Keolis, спільне підприємство Shanghai Shentong Metro Group(51%) і Keolis (49%), отримала контракт на 5 років від транспортної організації SongjiangTramway на експлуатацію та технічне обслуговування двох ліній трамвая в районі Сунцзянна південному заході Шанхая, рух на яких відкриється в два етапи.

Введення в дію першої лінії протяжністю 13,9 км з 20 зупинками на ній очікується в грудні 2018 р. Ще одна лінія почне діяти в середині 2019 р, вона буде довжиною 16,9 км з 26 зупинками, включаючи зупинку поруч зі станцією метрополітену на лінії 9. Рух буде організовано з 5 до до 23 год з 10-хвилинним інтервалом. Пасажиропотік прогнозується в обсязі 170 тис. чол. на добу.

Це ще один важливий проект компанії Keolis, яка розширює свою присутність в Китаї після запуску в березні 2018 року першої лінії метро без машиністів на борту, яка веде до аеропорту Шанхаю. Основним акціонером Keolis з часткою 70% є Національне товариство залізниць Франції (SNCF).

Компанія Shanghai Alstom Transport, спільне підприємство Shanghai Rail TrafficEquipment Development Co (60%) і Alstom (40%), поставить 30 вагонів трамвая Citadis в рамках контракту вартістю 72 млн євро, укладеного в 2015 р (фото: Keolis).

https://www.keolis.com/fr/medias/newsroom/communiques-presse/premier-contrat-tramway-pour-keolis-chine-shanghai

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!