Close

02.09.2018

Компанія «AŽD Praha» успішно завершила проект в Боснії і Герцеговині

AŽD Praha

Компанія «AŽD Praha» успішно завершила проект в Боснії і Герцеговині

Чеський виробник засобів автоматики, телемеханіки та телекомунікаційної техніки для рейкового і автодорожнього транспорту, компанія AŽD Praha завершила поставку і монтаж пристроїв мікропроцесорної централізації системи ESA 44-BH на шести станціях лінії Баня-Лука-Добой залізниць Боснії і Герцеговини (ŽRS).

Проект включає також установку системи диспетчерської централізації DOZ-1 для управління рухом поїздів на всій лінії протяжністю 90 км, модернізацію 11 переїздів, поставку та монтаж АТС, бортових радіостанцій GSM-R і мережі Wi-Fi на станціях. Цей проект модернізації лінії вартістю 19,1 млн євро, що фінансується спільно Європейським банком реконструкції та розвитку (EBRD) і Європейським інвестиційним банком (EIB), був запущений в 2015р.

Генеральний підрядник AŽD Praha виконував проектування, виробництво і постачання устаткування, монтаж, випробування і введення в експлуатацію систем. Разом з тим ряд робіт в сферах телекомунікацій, цивільного будівництва та енергопостачання здійснювали місцеві субпідрядники. Наразі компанія AŽD Praha в Боснії і Герцеговині веде ще один проект на лінії Сараєво Брадіна.

https://www.azd.cz/ru/domoj-1/obratite-vnimanie/kompaniya-azhd-praga-uspeshno-zavershila-proekt-v-bosnii-i-gercegovine.html

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *