Close

02.09.2018

Knorr-Bremse зміцнює свої позиції на ринку фрикційних матеріалів для залізничної галузі

Knorr-Bremse

Knorr-Bremse зміцнює свої позиції на ринку фрикційних матеріалів для залізничної галузі

Підрозділ Rail Vehicle Systems, що входить в компанію Knorr-Bremse, придбало у американської корпорації Federal-Mogul права на інтелектуальну власність і ноу-хау в області розробки і виробництва фрикційних матеріалів для компонентів гальмівних систем залізничного рухомого складу. У свою чергу Federal-Mogul отримає від Knorr-Bremse ліцензію, що дозволяє продовжувати поставки своїм споживачам фрикційних матеріалів високої якості. Обидві сторони підписали відповідну угоду.

Knorr-Bremse продовжує нарощувати свою компетенцію і інвестувати в нову і вдосконалену продукцію. Так, інтегрований розвиток гальмівних систем і гальмівних колодок сприятиме підвищенню ефективності процесів гальмування рухомого складу, зниження рівня шуму і витрат життєвого циклу залізничної техніки. В майбутньому Knorr-Bremse планує виробляти всю цю продукцію на своїх виробничих майданчиках.

Це не перша подібна угода у Knorr-Bremse за останні роки. З 2016 року Knorr-Bremse придбала сім компаній, значно розширивши асортимент продукції, що випускається. Раніше, в 2008 р, була викуплена Anchor Brake Shoe Company — провідний американський виробник компонентів для гальмівних систем (фото: Knorr-Bremse).

http://www.knorr-bremse.de/en/press/pressreleases/press_detail_41152.jsp

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!