Close

09.09.2018

Knorr-Bremse продала компанію Sydac, яка є провідним фахівцем з виробництва тренажерів для підготовки машиністів

Knorr-Bremse

Knorr-Bremse продала компанію Sydac, яка є провідним фахівцем з виробництва тренажерів для підготовки машиністів

Knorr-Bremse продала компанію Sydac, яка входила до її складу, компанії Oktal — дочірньому підприємству французької групи Sogeclair. Компанія Sydac спеціалізується на виробництві тренажерів для навчання машиністів.

Продаж Sydac є частиною програми реорганізації діяльності Knorr-Bremse в сфері залізничного рухомого складу. Тепер Knorr-Bremse сфокусується на бортових підсистемах і супутньому обслуговуванні. У той же час компанія Sydac, вже в складі Oktal, може повністю сконцентруватися на своєму профільному бізнесі, залишаючись конкурентоспроможною і в довгостроковій перспективі.

Компанії Oktal будуть передані підрозділи Sydac, розташовані в Австралії, Великобританії та Індії. Крім того, Oktal бере під контроль виробництво тренажерів підрозділом компанії New York Air Brake, що також входить до складу Knorr-Bremse.

У компанії Oktal відзначили, що продукція Sydac може застосовуватися для широкої лінійки вантажного рухомого складу, а також для нових моделей поїздів. Придбання Sydac сприятиме експансії Oktal в Азіатсько-Тихоокеанський регіон, зокрема в Китай та Індію.

Компанія Sydac була утворена в 1988 р і з 2009 р стала дочірньою компанією Knorr-Bremse Australia Pty з персоналом в 100 чол.

Лінійка продукції компанії охоплює широке коло інструментів моделювання і технологічних рішень. Sydac також займається обслуговуванням і удосконаленням вже існуючих тренажерів, що випускаються як самою компанією, так і іншими виробниками (фото: Knorr-Bremse).

http://www.knorr-bremse.de/en/press/pressreleases/press_detail_41664.jsp

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!