Close

09.09.2018

Канадська національна залізнична компанія замовляє ще 60 локомотивів серії Evolution

GE Transportation

Канадська національна залізнична компанія замовляє ще 60 локомотивів серії Evolution

CANADIAN National (CN) підтвердила, що вона придбає 60 додаткових дизельних локомотивів Evolution Series від GE Transportation на додаток до 200 одиниць, замовленихв грудні 2017 року.

GE заявляє, що замовлення включає в себе додаткові локомотиви ET44AC, які відповідають нормам викидів рівня техніки США (EPA) рівня 4. Локомотиви будуть оснащені платформою GoLinc від GE Transportation, системою Trip Optimizer і розподільними системами LOCOTROL® eXpanded. Ці технології є частиною набору продуктів GE Transportation для поїздок, який призначений для оптимізації розподілу потужності, обробки поїздів, управління гальмуванням і витрати палива.

Виробництво буде проходити на заводі GE Transportation в Форт-Уерт, штат Техас, а контракт також включає багаторічну угоду про обслуговування.

CANADIAN National із командою з більш ніж 25 000 залізничників щорічно перевозить товарів більше ніж на 250 млрд. дол. США для широкого кола бізнес-секторів по всій залізничній мережі із приблизно 20 000 маршрутних миль, що охоплюють Канаду і середину Америки.

https://www.cn.ca/en/news/2018/09/cn-orders-60-more-locomotives-from-ge-transportation/

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!