Close

28.06.2018

Італія приєднується до випробувань «розумних» вантажних потягів.

«розумних» вантажних потягів

Італія приєднується до випробувань «розумних» вантажних потягів.

Італійський оператор вантажних перевезень Mercitalia Rail (дочірнє підприємство Державних залізниць Італії) приєднається до пілотного проекту «розумних вантажних поїздів», що реалізується національними вантажними операторами Австрії (Rail Cargo Group) і Швейцарії (SBB Cargo). Мета проекту полягає в дослідженні можливостей застосування цифрових технологій з метою підвищення ефективності та безпеки вантажних перевезень.

Одна з основних завдань проекту — автоматизація випробування гальм кожного вагона перед відправленням новосформованого поїзда. Розробники проекту розраховують, що в майбутньому цю операцію можна буде виконувати та контролювати за допомогою обладнання в кабіні машиніста.

В травні 2017 р SBB Cargo і Rail Cargo Group підписали контракт з австрійською компанією PJ Messtechnik на розробку нової системи автоматизованої підготовки потяга, яка передбачає використання встановленого на вагонах телематичного пристрої з приймачем GPS, датчиками та засобами радіозв’язку в поєднанні з хмарної обробкою даних. Датчики відправляють дані про місцезнаходження вагона, його пробігу і швидкості руху. Вони виконують також безперервний моніторинг стану компонентів вагона, включаючи стан гальм, дверей, температуру та вологість, а також ударні навантаження.

У Швейцарії оператор SBB Cargo провів випробування такого поїзда в серпні 2017 року, а в квітні 2018 році приступив до експлуатаційних випробувань автозчеплення Шарфенберг для вантажних вагонів. В Австрії випробування почалися в квітні 2018 р., оператори, які беруть участь у проекті, розраховують на те, що їх проведення на транскордонних маршрутах прискорить визнання таких систем у Європі.

http://www.mercitaliarail.it

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!

Передплата на журнал «Залізничне постачання»