Close

02.12.2019

Інтер-ТРАНСПОРТ-2020

Інтер-ТРАНСПОРТ-2020

Інтер-ТРАНСПОРТ-2020

Оргкомітет продовжує роботу з підготовки 19-го Міжнародного тижня з торгівлі та транспорту, виставки «Інтер-ТРАНСПОРТ-2020», що відбудеться 1-3 вересня 2020 р. в Одесі. Під девізом «Діалог. Довіра. Дія» відбудеться традиційна зустріч транспортної інтелігенції Україна та зарубіжжя – партнерів, друзів, керівників підприємств та організацій транспортної галузі й вантажовласників з користувачами транспортних послуг.

 
«Інтер-ТРАНСПОРТ», як плановий захід Організації Чорноморського Економічного Співробітництва (ОЧЕС), знаходиться у фокусі уваги всіх чорноморських транспортних адміністрацій. Європейський Союз, Делегація Європейської Комісії в Україні підтримує і бере активну участь в роботі Транспортного тижня. Координацію заходів здійснює Міністерство закордонних справ України, Міністерство інфраструктури України та Одеська обласна державна адміністрація. Генеральний партнер проекту — ДП «Адміністрація морських портів України».
 
Подія відбувається за підтримки провідних галузевих асоціацій: Асоціації «ТРАНСПОРТНІ, ЕКСПЕДИТОРСЬКІ І ЛОГІСТИЧНІ ОРГАНІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ « УКРЗОВНІШТРАНС», Асоціації портів України «УКРПОРТ», міжнародної Асоціації портів Чорного і Азовського морів (BASPA) та інших професійних спілок.
На міжнародній виставці передового досвіду і нових технологій в галузі транспорту і перевезень, портової інфраструктури, логістики, гідротехнічного будівництва та підйомно-транспортного обладнання «Інтер-ТРАНСПОРТ» традиційно представлять інформацію щодо своєї діяльністі провідні порти чорноморського регіону, залізниці, експедиторські компанії, виробники обладнання і техніки для портового та складського господарства, лідери в галузі гідротехнічного будівництва, проектні, науково-дослідні та навчальні заклади. Беручи до уваги активний розвиток інфраструктури для перевалки зерна, як однієї з провідних для України категорії вантажу, в цей же час проводиться дев’ята експозиція транспортно-логістичної інфраструктури зернового ринку «Агро-ЛОГІСТИКА».
 
У 2018 році у виставці «Інтер-ТРАНСПОРТ» взяли участь для понад 100 компаній з 9 країн світу (Україна, Білорусь, Австрія, Німеччина, Італія, Китай, Литва, США, Швеція).
За час роботи виставки було зареєстровано понад 1400 відвідувачів — фахівців з 18 країн. З них — керівники і менеджери верхньої ланки становлять 28%, фахівці середньої ланки — 59%, науково-технічні співробітники — 13%.
За підтримки та участі партнерів проекту відбудеться цілий ряд спеціалізованих заходів. Міжнародний транспортний тиждень є важливим інструментом у вирішенні практичних завдань транспортної політики та розвитку транспортної інфраструктури.
ЗАПРОШУЄМО взяти активну участь в роботі транспортної тижні в Одесі, таким чином, розвиваючи діалог між учасниками транспортного процесу, зміцнюючи довіру і сприяючи подальшим практичним діям.
 
+38 (048) 740-78-72
nm@expo-odessa.com
 
Журнал «Залізничне постачання» — медіапартнер Інтер-ТРАНСПОРТ-2020