Close

07.09.2018

InnoTrans 2018

InnoTrans 2018

InnoTrans 2018

Важливою подією 2018 року, безумовно, буде InnoTrans 2018 (Берлін, Німеччина) — наймасштабніша залізнична виставка у світі та знакова подія для багатьох підприємств, що працюють у сфері залізничного транспорту. У рамках проекту «Railway EXPO 2018», та як медіапартнер InnoTrans 2018,  журнал «Залізничне постачання» ініціював організацію українського консолідованого стенду UKRAINE:RAILWAY SUPPLY. У 2018 році це вже другий стенд, перший було презентовано на виставці Middle East Rail 2018 (12-13 березня, м.Дубаї), але вперше, більш ніж за 20 років проведення InnoTrans, на такому масштабному форумі будуть представлені українські виробники загальним консолідованим стендом від України.

Загальна площа стенду 95м2. На стенді буде представлено чотири українські виробники: Дніпропетровський стрілочний завод (м.Дніпро), Залізничавтоматика (м.Харків), Корпорація КРТ (м.Львів), Смілянський електромеханічний завод (м.Сміла), журнал «Залізничне постачання» (м.Харків), міжнародний маркетинговий проект Railway EXPO 2019. Крім того, дистанційно на сторінках спецвипуску журналу «Railway Supply EXPO 2018», який буде розповсюджуватися на медіа стендах InnoTrans 2018, будуть приймати участь — АВІС (м.Краматорськ), Хартрон-Експрес (м.Харків), Квазар (м.Київ), Техвагонмаш (м.Кременчук), Завод техніки зв’язку і автоматики (м.Львів), ПРОМ-АЛЬЯНС (м.Харків). Загалом у рамках проекту «Railway EXPO 2018» на стенді UKRAINE:RAILWAY SUPPLY буде презентовано 11 українських підприємств.

Крім українських підприємств, які співпрацюють з нами, на виставці InnoTrans 2018 прийматимуть участь, ще тринадцять підприємств — Білоцерківський завод «Трібо» (м.Біла Церква), ХАРП (м.Харків), Крюківський вагонобудівний завод (м.Кременчук), Каховський завод електрозварювального устаткування (м.Каховка), ОКО Груп (м.Киів), Завод Екватор (м.Миколаїв), Плутон (м.Запоріжжя), Компанія РІЧ (м.Дніпро), Команія РІСТ (м.Вільнянськ), Електротяжмаш (м.Харків), Стальенерго (м.Харків), Татра-Юг (м.Одеса), Техвагонмаш (м.Кременчук), KLW Wheelco SA (м.Дніпро, Інтерпайп).

UKRAINE:RAILWAY SUPPLY — комерційний продукт, але разом з тим, ми не можемо, та і не маємо права обійти можливість інформування потенційних покупців української продукції у розрізі презентування країни загалом. Ми маємо на увазі презентацію можливостей України у виробництві різноманітних товарів залізничної промисловості  її людського потенціалу, технологічного та сучасного виробництва,  інвестиційної привабливості та автентичності.

Разом з цим, розуміючи важливість презентації та демонстрації можливостей України, ми ініціювали, розробили та вже надрукували путівник по виставці InnoTrans 2018 «Ukrainian producers at InnoTrans 2018. Exhibition guide», який буде розповсюджуватися на усіх українських стендах. Таким чином, кожен відвідувач будь-якого українського стенду отримає інформацію про учасників від України, місце знаходження українських компаній на виставці та контактну інформацію про них. Додатково до цієї програми приєдналися ТОВ «НВП «НКЕМЗ», ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод», ПАТ «Укрелектроапарат», ТОВ «ДАК-Енергетика», Корпорація «Електрон».

Загалом на InnoTrans 2018 буде представлена рекордна кількість українських виробників – 28 підприємств: очно 18, на сторінках журналу 5, у рамках партнерської програми 5.

Українським виробникам цілком під силу якщо не завоювати нові перспективні ніші, то стати ключовими гравцями. Всі передумови для цього існують!

Запрошуємо Вас, відвідати консолідований стенд українських виробників залізничної продукції «UKRAINE: Railway Supply» на виставці InnoTrans 2018 (Німеччина, м.Берлін, 18-22 вересня 2018 р). Стенд «UKRAINE: Railway Supply» — HALL 15.1 STAND 207.

Коордінатор стенду UKRAINE:RAILWAY SUPPLY

Головний редактор журналу «Залізничне постачання»

Олександр Батрак