Close

02.09.2018

Чеський оператор Leo Express планує запуск поїздів між Прагою і Берліном

Leo Express

Чеський оператор Leo Express планує запуск поїздів між Прагою і Берліном

Приватний оператор пасажирських перевезень Leo Express підтвердив свою зацікавленість в розширенні мережі своїх маршрутів з включенням в неї сполучення Прага — Берлін.

«Наші послуги задовольняють попит на альтернативний, стійкий і екологічно чистий транспорт. У Німеччині є величезний лібералізований транспортний ринок, на якому ми хочемо розвиватися далі, і який ми хочемо зв’язати з чеським шляхом за маршрутом Прага-Берлін», — говорить генеральний директор Leo Express Пітер Келер.

Leo Express працює на німецькому ринку з серпня 2017 року, коли спільно з оператором FlixTrain приступив до експлуатації лінії між Берліном, Франкфуртом і Штутгартом замість збанкрутілої в травні 2017 р німецької компанії Locomore.

У липні 2018 р Leo Express взяв в оренду два електровози ES64-U2 (EuroSprinter) виробництва Siemens для використання їх в перевезеннях між Берліном і Штутгартом, що дозволило виконувати щоденні перевезення, причому зі збільшенням числа поїздів до двох пар з четверга по неділю.

З запуском 20 липня 2018 р поїзда сполученням Прага-Краків до мережі, яку обслуговує оператором Leo Express, додався і польський маршрут.

Leo Express є єдиним чеським оператором пасажирських перевезень, який працює за межами Чехії та Словаччини. Він також став другим за величиною оператором на ринку залізничних пасажирських перевезень Німеччини. У майбутньому оператор планує виконувати міжнародні перевезення в напрямку між Прагою, Бад-Шандау (німецько-чеський кордон) і Берліном, а також з’єднати його з польським маршрутом (фото: LeoExpress).

https://www.leoexpress.com/en/about-us/for-media/leo-express-is-the-second-largest-private-passenger-rail-carrier-on-the-german-long-distance-transport-market

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!