Close

09.09.2018

Через обвалення моста в Генуї вантажні поїзди прямують по об’їзних маршрутах

Через обвалення моста в Генуї вантажні поїзди прямують по об’їзних маршрутах

На окремих маршрутах міжнародних вантажних перевезень в напрямку Генуї через обвалення секції моста Моранді введені обмеження. Катастрофа в Генуї сталася 14 серпня 2018 р Міст перетинає долину річки Польчевера і входить в платну автодорогу А10, яка пов’язує райони Генуї Сампьердарена і Корнільяно. В результаті обвалення загинули щонайменше 43 осіб. Пошкоджено колії залізничних ліній, що проходять під мостом.

Генуя є крайньою південною точкою залізничного коридору Рейн — Альпи, який пов’язує північне узбережжя Італії з портом Роттердама.

Через руйнування мосту введені деякі обмеження на вантажній станції Вольтрі в Генуї. Поїзди як внутрішніх, так і міжнародних сполучень тепер прямують по одному з двох об’їзних маршрутів. Причому на одному з них введена заборона на перевезення небезпечних вантажів, а на іншому обмежено до двох число станцій, де дозволяється робота маневрових локомотивів.

У той же час на роботу станції Ла-Спеція обвалення моста не вплинуло.

Поки призупинено рух на двох лініях, що входять в коридор Рейн — Альпи — Submarine і Bastioni, що йдуть на північ до міст Овада, Мілан і Турін. Натомість пропонуються альтернативні маршрути.

Обвалення моста вплинуло і на роботу Генуезького порту, оскільки було заблоковано рух на вузловій станції Польчевера, через яку проходять дві вантажні і одна пасажирська лінії.

Оператор інфраструктури залізниць Італії (RFI) займається оцінкою обсягів робіт, які необхідно провести для відновлення інфраструктури. Приведення інфраструктури в робочий стан має зайняти приблизно два тижні.

Східна частина моста Моранді, яка проходить над станцією Кампассо, що обслуговує східну частину Генуезького порту, не постраждала. Однак робота цієї станції поки припинена через плановий ремонт, який проводить RFI і він не пов’язаний з обваленням (фото: Reuters)

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!