Close

19.08.2018

Центральна Азія в системі міжнародних транспортних коридорів: погляд з Узбекистану

Центральна Азія в системі міжнародних транспортних коридорів: погляд з Узбекистану

Центральна Азія в системі міжнародних транспортних коридорів: погляд з Узбекистану

У вересні поточного року Ташкент перетвориться на міжнародний експертний майданчик по виробленню ідей і пропозицій у справі подальшого розвитку транспортних проектів в Центральній Азії. У столиці пройде міжнародна конференція на тему «Центральна Азія в системі міжнародних транспортних коридорів: стратегічні перспективи і нереалізовані можливості».

Через Центральну Азію проходять найкоротші маршрути, що сполучають між собою великі міжнародні ринки. Транспортно-транзитний потенціал регіону визначається геостратегічним положенням в центрі «Великого шовкового шляху», що історично служив мостом між Сходом і Заходом, Північчю і Півднем.

На майбутній Ташкентській конференції очікується вироблення пропозицій по розвитку транспортно-транзитного потенціалу регіону, перетворенню його на міжнародний транспортний хаб, по ефективному використанню транзитного потенціалу міжнародних транспортних коридорів, що йдуть через Центральну Азію.

Метою заходу є вироблення спільних заходів, спрямованих на розвиток транзитного потенціалу регіону, підвищення ефективності міжнародних транспортних коридорів, усунення різних бар’єрів при здійсненні міжнародних перевезень і вдосконалення нормативно-правової бази і тарифної політики.

У рамках конференції будуть організовано чотири секційні засідання на наступнітеми: 1) Сучасний стан і перспективи розвитку транспортно-транзитного потенціалу країн Центральної Азії; 2) Світові та регіональні тенденції розвитку залізничного транспорту; З) Міжнародна співпраця по вдосконаленню автомобільних перевезень: зарубіжний досвід і національна практика; 4) Актуальні питання розвитку повітряного транспорту в Центральній Азії.

У роботі конференції очікується більше 200 учасників з понад 45 країн світу і 25 міжнародних організацій, фінансових інститутів і провідних транспортних компаній.

http://railway.uz/ru/informatsionnaya_sluzhba/novosti/11190/

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!