Close

26.08.2018

Bombardier Transportation відкрила нову високотехнологічну лабораторію для залізничної техніки

Bombardier Transportation

Bombardier Transportation відкрила нову високотехнологічну лабораторію для залізничної техніки

23 серпня в Мангеймі Bombardier Transportation відкрила високотехнологічну лабораторію, де будуть розроблятися та тестуватися новітні електронні системи для управління поїздом (TCMS), а також системи сигналізації та управління.

В нову лабораторію Bombardier Transportation інвестувала близько 1 мільона евро, а в її будівництві приймали участь підприємства из Мангейма та його околиць. Близько 40 співробітників працюватиме на ультрасучасних робочих місцях в IT-лабораторії, площа якої сягає 1140м2.

На відкритті були присутні міністр транспорту Баден-Вюртемберг, пан ВінфрідХерманн, міністр охорони навколишнього середовища Тюрінгії пані Аня Зігсмунд і мер Мангейма пан Лотар Кваст.

«Лабораторія технологій управління транспортними засобами та сигналізації, яку ми офіційно відкриваємо тут сьогодні в Мангеймі, пропонує всі можливості для підвищення безпеки та ефективності залізничного транспорту в майбутньому», — підкреслив міністр транспорту Вінфрід Херманн.

Під час відкриття лабораторії відвідувачі також змогли дізнатися більше про нові поїзди Bombardier TALENT 3 з живленням від акумуляторних батарей. Поїзд може працювати тихо і чисто на не електрифікованих ділянках колії. Він почне функціонувати в 2019 році, а етап тестування розпочнеться у вересні 2018 року. Поїзди з акумуляторнимибатареями — це розумна відповідь Bombardier на такі проблеми, як викиди забруднюючих речовин, зміна клімату і брак ресурсів.

https://www.bombardier.com/en/media/newsList/details.bt_20180822_bombardier-transportation-inaugurates-new-high-tech-.bombardiercom.html

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!