Close

26.08.2018

Білоруська залізниця повідомляє про зростання перевезень контейнерним поїздом Zubr

поїздом Zubr

Білоруська залізниця повідомляє про зростання перевезень контейнерним поїздом Zubr

У першому півріччі 2018 року перевезення контейнерним поїздом Zubr (спільний проект залізниць Латвії, Естонії, Молдови, України та Білорусі) по Білоруській залізниці зросли на 26,1% і склали 4,4 тис. контейнерів, сказано в повідомленні Білоруської залізниці.

Крім того, з березня по липень сполученням Мінськ-Рига відправлений 101 вантажний експрес-потяг. Він почав курсувати в березні поточного року.

У повідомленні сказано, що перспективи розвитку співробітництва між Латвією та Білорусією в галузі залізничного транспорту будуть обговорюватися 29 серпня в Лієпаї (Латвія) на черговому засіданні двосторонньої білорусько-латвійської робочої групи по транспорту. Група працює в рамках міжурядової комісії з економічного співробітництва, чергове засідання якої відбудеться 6 вересня в Ризі.

«Співпраця Білоруської залізниці та АТ «Латвійська залізниця» спрямована на збереження і нарощування обсягів вантажних перевезень, розвиток залізничної інфраструктури і впровадження інформаційних технологій», — сказано в повідомленні.

Білоруська залізниця також зазначає, що пасажирським поїздом Мінськ-Рига за 7 місяців поточного року перевезено 15,9 тис. пасажирів (зростання на 17,6%). З 28 вересня 2018 р курсуватиме поїзд Київ-Мінськ-Вільнюс-Рига (формується українською залізницею), в складі якого передбачені вагони формування Білоруської залізниці.

За даними Білоруської залізниці, загальний обсяг перевезених вантажів залізничним транспортом за 7 місяців 2018 р склав 15,7 млн тонн, збільшившись на 18,9% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 р.

https://www.rw.by

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!