Close

09.09.2018

Alstom, Bombardier і CAF претендують на поставку поїздів для австралійського Перта

Bombardier

Alstom, Bombardier і CAF претендують на поставку поїздів для австралійського Перта

Уряд штату Західна Австралія включив в шорт-лист претендентів на поставку 246 вагонів електропоїздів для приміських ліній Перта компанію Alstom Transport Australia і два консорціуму за участю відповідно канадської Bombardier і іспанської CAF. Вартість проекту складає 1,6 млрд австралійських. дол. (1,15 млрд дол. США). Крім того, обрана краща площадка для будівництва нового складального заводу, який розташується в передмісті Перта поряд з новим депо оператора Transperth, де будуть обслуговувати електропоїзди.

Кращого постачальника електропоїздів планують вибрати на початку 2019 року, однією з умов є складання половини поїздів на території штату.

Перший етап проекту передбачає поставку 17 шестивагонних поїздів (102 вагонів) у 2021 році. Вони будуть використані на нових ділянках приміської мережі Metronet колії 1067 мм.

Наступним етапом стане будівництво 24 шестивагонних поїздів (144 вагонів), які в період між 2023 та 2028 роках замінять старі поїзди серії A, що експлуатуються нині.

Раніше Bombardier за контрактом від 2002 року виготовила для мережі Metronet 68 тривагонних електропоїздів. З 2016 року у тій же компанії були додатково замовлені ще 10 тривагонних поїздів (фото: Bombardier).

https://www.mediastatements.wa.gov.au/Pages/McGowan/2018/08/McGowan-Government-to-return-rail-manufacturing-to-Midland-area.aspx

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!