Close

12.11.2017

АДАПТУЄМО СВІЙ ЕКСКАВАТОР — Enerco Cutlink

Журнал «Залізничне постачання»

АДАПТУЄМО СВІЙ ЕКСКАВАТОР

Enerco Cutlink інструмент для зрізання підліску від компанії Konepaja Mankinen Oy (Фінляндія)
Enerco Сutlink кріпиться за допомогою поворотно-похилого механізму до стріли екскаватора, і таким чином пристрій можна використовувати для розчищення підліску аж до дерев з діаметром стовбура до 110 мм. АДАПТУЄМО СВІЙ ЕКСКАВАТОР

Обертові гвинтові леза приєднуються безпосередньо до гідравлічного двигуна Rexroth, тобто не використовується ніяких ланцюгів, ременів і інших проміжних деталей. Зафіксовані леза гільйотини, так само як і обертові леза, виготовлені зі зносостійкої сталі Hardox.

Журнал «Залізничне постачання»

Пристрій працює з особливо хорошою ефективністю використання енергії, тому додаткові витрати палива екскаватора є низькими. Гвинти обертаються з такими швидкостями, що зрізаний матеріал не летить в сторони, тому пристрій можна використовувати в безпосередній близькості від людей, тварин і матеріалів, що легко ламаються. При роботі пристрою характерний низький рівень шуму.

Журнал «Залізничне постачання»

Конструкція пристрою дозволяє точно пересуватися уздовж парканів, стін і т.п. Отримані відходи можна використовувати для виробництва енергії.

Технічні дані:
• ширина різання 0,35 м з одним гвинтом, 2,1м з 6 гвинтами;
• вага: 110 кг з одним гвинтом, 560 кг з 6 гвинтами;
• швидкість обертання гвинта:
180-300 в хв., в залежності від того, який тип гідравлічного двигуна вибрати;
• необхідний гідравлічний тиск 180-280 бар;

• витрата гідравлічної рідини
40л / хв (1) — 160 л / хв (6);
• оснащується бажаною швидкороз’ємною зчіпкою.

Компанія Konepaja Mankinen Oy пропонує широкий діапазон технічного навісного обладнання для екскаваторів, включаючи снігоочисні та шпалопідбивальні машини, пристрої для маніпуляції рейкою і для заміни шпал.

За матеріалами Інтернет Тарас Рейка

Журнал «Залізничне постачання» — Червень 2017 року