Close

17.01.2020

Зростання обсягів міжнародних пасажирських перевезень на залізницях Нідерландів

Зростання обсягів міжнародних пасажирських перевезень на залізницях Нідерландів

Зростання обсягів міжнародних пасажирських перевезень на залізницях Нідерландів

Залізниці Нідерландів (NS) повідомили про істотне зростання обсягу міжнародних пасажирських перевезень в 2019 р який збільшився на 13% і досяг 4 млн чол.

Найбільше зростання спостерігалося в сполученні з міжнародним аеропортом Брюсселя і містом Брюгге (обидва — Бельгія), де пасажиропотік підвищився на 22%. Число пасажирів у міжнародному сполученні з Берліном збільшилося на 20%.

Рекордне зростання (майже на 600%!) зафіксовано на маршруті оператора Thalys, що зв’язує Амстердам і місто Марн-ла-Валле, де знаходиться паризький Діснейленд. У той же час удвічі знизилися обсяги перевезень на маршруті Амстердам — Лілль внаслідок відміни прямого поїзда тим же оператором.

Обсяги пасажирських перевезень на далекі відстані (понад 700 км) також зросли: на 61% в сполученні з Бордо, на 56% — з Міланом, на 42% — з Віднем і на 31% — з Барселоною.

Близький до завершення проект NS щодо спрощення бронювання квитків у міжнародному сполученні з 3200 пунктами призначення в межах 700 км від Нідерландів.

У перспективі NS планують збільшити частоту руху поїздів Eurostar між Амстердамом і Лондоном: в 2020 р курсуватимуть 4 поїзди на добу, в 2021 р. — 5 поїздів на добу. Також ведеться робота по скороченню часу в дорозі між Амстердамом і Берліном (зараз 6 годин). Крім того, NS підтримують план Федеральних залізниць Австрії (ÖBB) по введенню нічних поїздів Nightjet в сполученні Відень – Амстердам

https://www.railjournal.com/passenger/main-line/ns-more-international-passengers-in-2019/

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання» у 2020 році!

Передплата на журнал «Залізничне постачання»