Close

09.10.2018

Західний вокзал в Познані відкрито для мандрівників. PKP SA

PKP SA

Західний вокзал в Познані відкрито для мандрівників. PKP SA

Це не єдині інвестиції в залізничну станцію, реалізовані PKP SA в Великопольському

PKP SA відкрила для пасажирів модернізовану залізничну станцію Познань Захід. Під час проведеної роботи були враховані історичні якості будівлі та її одночасно оснастили функціями, пов’язаними з сучасним обслуговуванням пасажирів.

Будівельні роботи на залізничній станції Західний Познань здійснювалися під керівництвом Biura Miejskiego Konserwatora Zabytków, державного управління, яке займається історичними пам’ятками. Під його керівництвом були відреставровані історичні вікна, карниз в фойє, фрагмент тротуару та колони перед входом.

Було виконано ремонт фасаду, заміну обшивки даху, заміна вікон і дверей, установка санітарних, електричних і телекомунікацій, та ін.

Станція адаптована до потреб людей з обмеженими фізичними можливостями. Було виготовлено мультисенсорні столи, шляхи для людей з вадами зору, маркування шрифтом Брайля, індукційні петлі і туалет людей з обмеженими фізичними можливостями. Архітектурні бар’єри, такі як пороги, занадто вузькі переходи, нерівні підлоги були видалені.

Для пасажирів, які подорожують з маленькими дітьми, є окрема кімната, обладнана столом для переодягання, умивальником і місцем для годування.

Інвестиції здійснювалися за рахунок власних коштів PKP SA і державного бюджету. Його вартість склала 7,4 млн. злотих.

— Наразі ми здійснюємо масштабну програму модернізації польських залізниць в рекордних масштабах. В цілому ми будемо інвестувати близько 100 млрд. злотих в залізничні колії, залізничні вокзали і рухомий склад, а Велікопольське воеводство є одним з тих, хто вже може користуватися першим ефектом робіт. Ця програма є результатом нового мислення про залізничний транспорт і відновлення його ролі польським урядом. Протягом багатьох років залізниці в Польщі були «згорнуті», забувши, що це один з маховиків всієї національної економіки. В даний час, після тривалого періоду недофінансування, залізниця нарешті переживає ренесанс, — каже Анджей Адамчик, міністр інфраструктури.

Познанський Західний вокзал є другим об’єктом в цьому році, який після ретельної модернізації відкрито для пасажирів. Нещодавно було відкрито нову станцію Познань Гарбарі, яка була побудована на місці попередньої, не надто функціональної будівлі Інвестиційна програма PKP SA для Велікопольського воєводства передбачає реконструкцію ще 11 об’єктів.

http://www.pkp.pl/pl/pkp-aktualnosci/2172-dworzec-zachodni-w-poznaniu-otwarty-dla-podroznych-to-nie-jedyna-inwestycja-dworcowa-realizowana-przez-pkp-s-a-w-wielkopolsce

Передплата на журнал «Залізничне постачання» — 2019 рік