Close

04.08.2016

За межами можливостей!

Журнал "Залізничне постачання"

За межами можливостей! ТОВ «ІНСТИТУТ ПРОЕКТУВАННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ ТРАНСПОРТУ»

Про інститут

Журнал "Залізничне постачання"

ТОВ «Інститут проектування інфраструктури транспорту» (далі – ТОВ «ІПІТ») є одним з найбільших проектно-вишукувальних інститутів України, який здійснює свою діяльність і активно розвивається. Компанія була заснована в грудні 2009 року. З 2016 р. інститут є правонаступником майнових прав та обов’язків ТОВ «Проектний інститут «Трансюжстройпроект».

Основне завдання нашої професійної команди – забезпечити повне й кваліфіковане створення високоякісної документації у чiткiй відповідності з усіма вимогами чинних законодавчих актів і нормативних документів, в тому числі з охорони навколишнього середовища, збереження пам’яток історії та культури, забезпечення безпеки експлуатації.

Результатом роботи нашого інституту є розроблені та затверджені Державними експертними органами комплексні проекти реконструкції та будівництва автомобільних доріг та залізниць, які обчислюються у сотнях кілометрів.

Інститут виконує повний комплекс інженерних вишукувань, включаючи геодезичні, геологічні, екологічні та гідрометеорологічні дослідження, і виконує розробку проектно-кошторисної документації для будівництва об’єктів інфраструктури залізничного транспорту, автомобільних доріг, промислового і цивільного будівництва на різних стадіях проектування, починаючи від основних проектних рішень і завершуючи розробкою проектної та робочої документації.

Діяльність нашої організації відрізняє компетентний і діловий підхід до створення проектів, заснований на досвіді і професіоналізмі співробітників, чисельність яких на сьогоднішній день складає більше 300 осіб.

У штаті інституту знаходиться широке коло фахівців, в тому числі три кандидата технічних наук, з проектування залізничної та автомобільної інфраструктури, генеральних планів, штучних споруд: мостів, шляхопроводів, підпірних стін і малих штучних споруд; архітектурних і будівельних рішень, систем автоматики, телемеханіки та зв’язку, пристроїв електрифікації та електропостачання, санітарно-технічних облаштувань, фахівців з розробки розділів охорони довкілля, проектів організації будівництва і кошторисної частини проектів.

У Національному бізнес-рейтингу за результатами фінансово-економічного аналізу діяльності підприємств України в 2011, 2014 та 2016 роках інститут був удостоєний звання «Золото рейтингу» за сумою 4-х номінацій фінансово-економічної діяльності.

Чому ми

Діяльність ТОВ «ІПІТ» спрямована на завоювання довіри і поваги споживачів, створення та підтримку умов, при яких вимоги й запити справжніх і потенційних замовників є визначальними в роботі підприємства.

Перебуваючи 7 років на ринку проектно-вишукувальних та інжинірингових послуг, інститут пропонує своїм Партнерам впровадження нових інженерно-технологічних рішень, проходження різного роду експертиз, супровід.

Наш досвід

Наша компанія є однією з провiдних проектних організацій в транспортному секторі економіки України. Комплексний підхід при вирішенні завдань з проведення інженерних вишукувань і проектування об’єктів дає нам можливість проводити ряд робіт паралельно, без шкоди якості. Цим досвідом і даними можливостями ми готові ділитися зі своїми партнерами.

Індивідуальний підхід до клієнта

ТОВ «ІПІТ» має довгострокову стратегію, динамічно розвивається, піклується про створення взаємовигідних комфортних умов співпраці з нашими партнерами. Ми за відверті та чесні взаємини із замовником і готові до розробки проектів з урахуванням найвищих вимог до нашої роботи. Інститут будує відносини зі своїми партнерами на основі довiри для підтримки довгострокового співробітництва. Ми гарантуємо увагу до дрібниць та бездоганну якість.

У Компанії розроблена, впроваджена й ефективно функціонує система управління якістю, сертифікована на відповідність вимогам міжнародних стандартів серії ISO 9001.

Прогресивні технології проектування

В процесі виробництва проектних та вишукувальних робіт в нашому Інституті використовуються новітні технології в області автоматизації проектування, що дозволяють нам заявляти про готовність виконувати BIM-проекти, які відповідають найвищим сучасним стандартам.

ТОВ «ІПІТ» є однією з найбільших організацій України, які проектують об’єкти залізничної інфраструктури. В умовах сучасної нестабільної економічної ситуації, жорсткої конкуренції на ринку інжинірингових послуг ми обрали єдину правильну, в теперішній час, стратегію — впровадження сучасних технологій проектування, заснованих на технології інформаційного моделювання (BIM). У своїй роботі та в рамках популяризації BIM в Україні ми керуємося державними стандартами Великобританії BS1192-2007, PAS1192: 2-2013 і передовим програмним забезпеченням. BIM-командою нашого інституту розроблені та впроваджені пакети адаптацій програмного забезпечення, шаблони моделей і проектів для робіт по різним державним стандартам, створений внутрішній BIM-стандарт.

Використання інноваційних проектних технологій, наявність команди професіоналів і якісне виконання наших робіт, дозволяють нам займати провідну позицію в сфері проектування об’єктів інфраструктури транспорту і претендувати на сегмент ринку проектування на території Європи та інших країн.

Об’єкти ТОВ «ІПІТ»

Залізничні колії

Журнал "Залізничне постачання"

ТОВ «ІПІТ» виконано комплекс проектновишукувальних робіт для будівництва нових ліній та других колій на ділянках залізничних ліній, що реконструюються, загальною протяжністю близько тисячі кілометрів.

Штучні споруди

Журнал "Залізничне постачання"

Інститут має великий досвід проектування нових та реконструкції існуючих штучних споруд для залізниць та автомобільних доріг (мости, шляхопроводи, та ін.). За роки існування Компанії запроектовано понад тисячу штучних споруд.

Електрифікація, електропостачання,системи АТЗ

Журнал "Залізничне постачання"

Компанією розроблені проекти електропостачання та електрифікації залізниць загальною протяжністю понад п’ятсот кілометрів, а також проекти пристроїв залізничної АТ різних систем та залізничного зв’язку цифрових систем з використанням оптично-волоконних кабелів.

Автомобільні дороги

Журнал "Залізничне постачання"

ТОВ «ІПІТ» виконано проектно-вишукувальні роботи для реконструкції та будівництва автомобільних доріг різних категорій загальною протяжністю понад сто кілометрів.

Наші проекти у цифрах

Кілометрів залізниць-983

Штучних споруд-1061

Кілометрів автомобільних доріг-102

Об’єктів цивільного будівництва-28

Контакти

61045, Україна, м.Харків, вул. Отакара Яроша, 18

+38 (057) 763-10-37, +38 (057) 763-24-45, +38 (057) 763-24-46, +38 (050) 309-76-39

office@ipit.ooo

www.ipit.ooo

Журнал “Залізничне постачання” Серпень 2016 р.