Close

09.10.2018

Японія надає кредит понад 1 млрд доларів для двох залізничних проектів в Індії

Японія

Японія надає кредит понад 1 млрд доларів для двох залізничних проектів в Індії

Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA) уклало угоду з урядом Індії по кредитуванню двох залізничних проектів в країні. Загальна сума кредиту перевищує 1 млрд дол. США.

За умовами угоди JICA виділить кредит у розмірі 790 млн дол. США в рамках проекту високошвидкісної магістралі Мумбаї — Ахмадабад і 230 млн дол. США для фінансування будівництва лінії 2 метрополітену Калькутти (столиця штату Західна Бенгалія), що перетинає місто зі сходу на захід.

Офіційна церемонія запуску будівництва високошвидкісної магістралі Мумбаї — Ахмадабад відбулася 14 вересня 2017 р. Для магістралі будуть поставлені поїзди, виготовлені за японською технологією Сінкансен. Високошвидкісну магістраль буде експлуатувати Національна компанія з розвитку високошвидкісного руху в Індії (NHSRCL).

Запуск високошвидкісної магістралі дозволить скоротити час у дорозі між Мумбаї і Ахмадабад до двох годин, що на третину швидше, ніж при поїздці звичайним потягом. Завершення цього проекту призведе до зменшення шкідливих викидів в атмосферу, підвищить транспортну доступність міст, а також буде сприяти економічному розвитку регіонів в зоні проходження траси.

Це перший проект високошвидкісного руху в Індії, побудувати магістраль планують до грудня 2023 р

Поряд з проектом будівництва лінії 2 метро в Калькутті, завершення якого заплановано на червень 2021 р JICA сприяє розвитку систем метрополітену і в інших містах Індії, включаючи Делі, Бангалор, Ченнай і Мумбаї (фото: NHSRCL).

https://www.aninews.in/news/national/general-news/jica-provides-rs-5500-crore-loan-for-bullet-train-project201809290245160002/

Передплата на журнал «Залізничне постачання» — 2019 рік