Close

04.08.2016

Вітчизняний виробник пристроїв сигналізації, автоматизації та зв’язку для залізниць, промислових підприємств і метрополітенів

Журнал "Залізничне постачання"

ТОВ НКП «Укртранссігнал» — вітчизняний виробник пристроїв сигналізації, автоматизації  та зв’язку для залізниць, промислових підприємств і метрополітенів

ТОВ НКП «Укртранссігнал» не зупиняється на досягнутому, шукає нові шляхи для подальшого розвитку і запрошує до співпраці нових ділових партнерів.

Науково-комерційне підприємство «Укртранссигнал», м. Харків, починаючи із свого заснування в 2000 році, є одним з передових підприємств України, що займається науково-дослідними і дослідно-конструкторськими роботами в сфері залізничної автоматики, телемеханіки та зв’язку. Основні напрямки діяльності підприємства — розробка та виготовлення нової апаратури автоматики, телемеханіки і зв’язку, модернізація існуючих пристроїв, а також розробка апаратури, що дозволяє замінити застарілі прилади і системи залізничної автоматики і телемеханіки, що тривалий час експлуатуються на станціях і перегонах.

НКП «Укртранссигнал» розробляє і виготовляє як класичні релейні, так і сучасні мікропроцесорні системи.

Журнал "Залізничне постачання"

Підприємством розроблена і освоєна в серійному виробництві широка номенклатура виробів, таких як:

— апаратура електроживлення пристроїв і систем залізничної автоматики і телемеханіки;

— електронні блоки систем електричної сигналізації та інтервального регулювання на перегонах;

— пристрої вводу та відображення інформації для систем централізації стрілок і сигналів;

— апаратура контролю параметрів приладів в системах автоматики на залізничних станціях і перегонах;

— апаратура тональних рейкових кіл з розширеними функціональними можливостями;

— різноманітна апаратура сигналізації та зв’язку для метрополітенів.

Протягом багатьох років підприємство плідно співпрацює і постачає своє обладнання на залізниці, промислові підприємства і метрополітени України, а також на залізниці та метрополітени зарубіжних країн, в їх числі Грузія, Азербайджан, Казахстан, країни Прибалтики.

Апаратура і системи, що випускаються підприємством, відрізняються високими технічними параметрами, зручністю в експлуатації, мають модулі діагностики технічного стану пристроїв і захисту від зовнішніх перешкод.

Залежно від розміщення в системах залізничної автоматики, блоки і пристрої виконані в штепсельному або нештепсельному виконанні, логічні пристрої мають програмне забезпечення.

Всі вироби, що розробляються і серійно випускаються підприємством, проходять повний цикл випробувань в лабораторіях, а також в реальних умовах експлуатації на дистанціях, їх результати підтверджуються в акредитованих сертифікаційних випробувальних центрах.

НКП «Укртранссигнал» сертифіковане в системі управління якістю за вимогами ДСТУ ISO 9001:2009. Продукція, що випускається підприємством, має сертифікати відповідності. Щорічно державними органами з сертифікації проводиться технічний нагляд за сертифікованою продукцією та процесами їх виробництва.

Іншим напрямком діяльності НКП «Укртранссігнал» є розробляння проектів з модернізації, реконструкції, розширення або нового будівництва в сфері залізничної автоматики, телемеханіки і зв’язку, проведення робіт з проектування споруд і пристроїв сигналізації, централізації та блокування, таких як:

— колійне блокування;

— електрична централізація стрілок і сигналів;

— пристрої автоматики і телемеханіки сортувальних гірок;

— автоматичне регулювання руху поїздів;

— диспетчерська централізація;

— автоматичний диспетчерський контроль руху поїздів і огороджувальні пристрої на залізничних переїздах;

— системи управління обладнанням станцій метрополітенів.

Фахівці підприємства мають кваліфікаційну підготовку в сфері проектування і розробки апаратури автоматики телемеханіки та зв’язку, при проектуванні застосовують найпередовіші типові і конструктивні технічні рішення, які дозволяють також підібрати найкращі варіанти для безпеки, захисту навколишнього середовища, дотримання санітарно-гігієнічних норм і вимог до інфраструктури.

Для виконання поставлених завдань при розробці проектів можуть застосовуватися і нетипові технологічні рішення, що дають можливість оптимально задовольнити потреби замовників.

Співробітники підприємства завжди готові надати замовникам кваліфіковану технологічну підтримку з комплектації, модернізації, доопрацювання і постачання апаратури для самих різних завдань.

ТОВ НКП «Укртранссігнал» у своєму розпорядженні має власні дослідні лабораторії і виробничі потужності, що гарантує багатоступеневу перевірку і приймальні випробування продукції на відповідність технічної документації перед поставкою замовникові.

Мінімальні строки між замовленням продукції і відвантаженням споживачу, а також суворе дотримання гарантійних зобов’язань поряд з високою якістю апаратури є основними пріоритетами підприємства.

В залежності від побажань замовників підприємство забезпечує повну, комплексну або часткову поставку обладнання, запасних частин та іншої необхідної продукції із супровідною документацією.

З кожним роком підприємство динамічно розвивається, розширюючи асортимент виробів, структуру і види діяльності, та завжди прагне, щоб замовники ставали довгостроковими партнерами.

Журнал "Залізничне постачання"

Сьогодні ТОВ НКП «Укртранссігнал» не зупиняється на досягнутому, шукає нові шляхи для подальшого розвитку і запрошує до співпраці нових ділових партнерів.

Детальні технічні характеристики і повну номенклатуру продукції можна дізнатися на офіційному сайті підприємства або по телефону.

ТОВ НКП «УКРТРАНССИГНАЛ»

Тел/факс: +380 (57) 393-10-96

Адреса: вул. Луї Пастера, 2, Харків, Україна, 61075

Ел. пошта: nkp_uts@i.ua

Сайт: http://www.ukrtranssignal.com.ua

Журнал “Залізничне постачання” Серпень 2016 р.