Close

09.10.2018

Узбекська залізниця запустила новий вантажний контейнерний експрес-поїзд

Узбекистон Темір йуллари

Узбекська залізниця запустила новий вантажний контейнерний експрес-поїзд

АТ «Узбекистон Темір йуллари» здійснює ряд проектів, націлених на підтримку малого і середнього бізнесу, суб’єктів приватного підприємництва, створення комфортних умов. Зокрема, 5 жовтня, був запущений новий вантажний контейнерний експрес-поїзд за маршрутом Ташкент — Пап — Маргилан — Андижан. Цей поїзд курсуватиме двічі на тиждень, строго за графіком. До свого адресата вантаж буде доставлений за 10 годин. Вартість перевезення одного 20 футового контейнера експрес поїзда складає 1 мільйон сум.

Говорячи про переваги, слід зазначити, що підприємець, який бажає відправити свій вантаж іншим видом транспорту з Ташкента в Андижан витратить 1.500.000 — 2.000.000 сум. У вартість доставки входять процеси навантаження і вивантаження контейнера на платформу, які здійснюються АТ «Узбекистон Темір йуллари». Крім того, з огляду на кліматичні особливості гірського перевалу Камчик в зимовий період, тимчасово перекривається єдина автодорога і довгі затори в автомобільних пробках призводять до великих незручностей для вантажовідправників. У цьому питанні залізниця має вагому перевагу і своєчасність доставки вантажів гарантується, так як незважаючи на всілякі погодні умови, поїзди курсують строго за графіком.

Введення нового виду послуг і запуск вантажних контейнерних експрес-поїздів, в першу чергу покликаний служити підтримці малого і приватного бізнесу, створенню сприятливих умов для діяльності суб’єктів підприємництва, що безсумнівно послужить подальшому розвитку економіки країни в цілому.

http://railway.uz/ru/informatsionnaya_sluzhba/novosti/11910/

Передплата на журнал «Залізничне постачання» — 2019 рік